0

APRIL SKATEBOARDS

April Skateboards - tahle mladá a dynamická značka vznikla teprve v roce 2019, ale už teď má na kontě pořádný kus slávy.

A kdo za tím vším stojí? Nikdo jiný než Shane O'Neill, australská skate legenda s precizními triky a nezaměnitelným stylem.

09.07.2024 51

Jak to všechno začalo

Po svém odchodu od Primitive Skateboarding se Shane rozhodl, že je čas na nový začátek. A co je lepšího než založit vlastní značku? Tak vznikl April Skateboards, pojmenovaný podle měsíce dubna, který symbolizuje nový začátek a růst. Ideální jméno pro novou kapitolu v Shaneově kariéře.

 

APRIL SKATEBOARDY >

 

              

 

Co April Skateboards nabízí?

April Skateboards není jen o skateboardech (i když ty jsou fakt top). Značka přináší i stylové oblečení a příslušenství, které si zamilujete. Jejich desky jsou známé svou kvalitou a odolností, což ocení každý, kdo tráví hodiny na prkně.

Tým snů

Když už mluvíme o kvalitě, nemůžeme zapomenout na skate team. April má pod sebou taková jména jako Yuto Horigome, Rayssa Leal a samozřejmě samotného Shanea O'Neilla. Tito profíci nejenže dělají skvělé triky, ale také pomáhají značce růst a získávat si respekt po celém světě.

 

 

Co dělá April Skateboards tak výjimečným? Je to jejich důraz na inovaci a kvalitu. Každý produkt je navržen s maximální péčí a smyslem pro detail. Designy jsou moderní, minimalistické a prostě cool. Pokud hledáte značku, která spojuje kvalitu s estetikou, je April Skateboards tou pravou volbou.

 

April Skateboards je důkazem toho, že i nová značka může rychle získat své místo na výsluní. Díky Shaneově vizi a tvrdé práci celého týmu se April rychle stal jednou z nejuznávanějších značek ve skateboardingu.

 

            

 

Pokud ještě nemáte jejich desku, je nejvyšší čas to napravit!