Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Aliení invaze vašeho šatníku. E.T. chce k vám domů

Normálně by ohlášení invaze mimozemšťanů spustilo na zemi slušnej mordor. Když je to ale invaze mimozemšťana s želví hlavou a svítícím prstem, má její oznámení úplně jinej průběh. Trika a mikiny s E.T. mimozemšťanem, který se hoděj totálně ke všemu, si totiž do života nechá vpustit kdekdo. Přesvědč se o tom na vlastní oči tady na blogu. 

08.07.2019 414

Představovat E.T. je jako stát se capitanem obvious, ale rychlý shrnutí na začátek je tak trochu the must. E.T. je nejpřátelštější alien, kterej kdy kráčel po týhle zelenomodrý planetě. K životu ho přivedl král béček a sci-fi akčňáků, za který ve velkejch kinosálech lidi dodnes platěj, sám mistr zakrvácených řezáků Steven Spielberg. Tenhle kult ale nevzniknul kvůli slavnýmu režisérovi, ale kvůli nezvyklý dvojce kámošů s čichem na dobrodružství a dojemnejm scénám, u kterejch ukápne slza i tomu nejostřejšímu ranařovi. 

I když E.T. vznikl kdysi dávno v barevnejch disco osmdesátkách, hláška E.T. phone home na rozdíl od dětskejch herců nezestárla. To stejný platí taky o E.T. jako symbolu nezkrotný dětský fantazie, kterou jim po překročení metru a půl začínáme tak trochu závidět. Teď už ale nemusíme, protože tahle legenda si to s velkou parádou napochodovala na trika a mikiny, kde dokazuje, že fantazírovat můžeme všichni.

 

 

E.T.ho má v repertoáru švédská značka Dedicated, která se nijak netají tím, že je odhodlaná udělat z planety lepší místo k životu. Všechny povedený kousky, co najdeš u nás na skladě, vyrobili k plný spokojenosti lidí v celym výrobnim procesu, takže netrpěla ani zvířátka, ani je nešily děcka z Bangladéše. 

Udržitelnost a mimozemskej život jdou nějakym zvláštním způsobem dohromady, stejně jako message, kterou s kusem oblečení s E.T. vyšleš do světa.

 

Jsem tady a nebojím se sednout třeba na lítací kolo jen proto, abych se potkal/a s kámošema. 

 

Kdo má pro strach uděláno, může scrollovat dál a klikat na rychlej přehled toho, co ze spojení roztomilýho emzáka a švédskejch designérů vzniklo.

 

            

Dedicated trika s E.T.m

Jak vypadá rokama prověřenej kult, kterej tě nepřestane překvapovat? Třeba jako tyhle mega pěkný trika, který si z retra odskočili do současnejch trendů.

 

   

Svetry mikiny s E.T.m

Mikinu oblíkal už E.T. Je potřeba něco dodávat?

 

Ponožky / kšiltovky oddané E.T.mu

Ať už v kalhotech schováváš cokoliv, mimozemšťana vykukujícího z nohavice rozhodně nikdo čekat nebude. Na tenhle zaručenej ice breaker vsadíme všechny naše svítící prsty.

 

>>Všichni mimozemšťani pohromadě<<

 

Tak E.T.ho nechte, ať si od vás zavolá,

BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM