Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Aliení invaze vašeho šatníku. E.T. chce k vám domů

Normálně by ohlášení invaze mimozemšťanů spustilo na zemi slušnej mordor. Když je to ale invaze mimozemšťana s želví hlavou a svítícím prstem, má její oznámení úplně jinej průběh. Trika a mikiny s E.T. mimozemšťanem, který se hoděj totálně ke všemu, si totiž do života nechá vpustit kdekdo. Přesvědč se o tom na vlastní oči tady na blogu. 

08.07.2019 227 0

Představovat E.T. je jako stát se capitanem obvious, ale rychlý shrnutí na začátek je tak trochu the must. E.T. je nejpřátelštější alien, kterej kdy kráčel po týhle zelenomodrý planetě. K životu ho přivedl král béček a sci-fi akčňáků, za který ve velkejch kinosálech lidi dodnes platěj, sám mistr zakrvácených řezáků Steven Spielberg. Tenhle kult ale nevzniknul kvůli slavnýmu režisérovi, ale kvůli nezvyklý dvojce kámošů s čichem na dobrodružství a dojemnejm scénám, u kterejch ukápne slza i tomu nejostřejšímu ranařovi. 

I když E.T. vznikl kdysi dávno v barevnejch disco osmdesátkách, hláška E.T. phone home na rozdíl od dětskejch herců nezestárla. To stejný platí taky o E.T. jako symbolu nezkrotný dětský fantazie, kterou jim po překročení metru a půl začínáme tak trochu závidět. Teď už ale nemusíme, protože tahle legenda si to s velkou parádou napochodovala na trika a mikiny, kde dokazuje, že fantazírovat můžeme všichni.

 

 

E.T.ho má v repertoáru švédská značka Dedicated, která se nijak netají tím, že je odhodlaná udělat z planety lepší místo k životu. Všechny povedený kousky, co najdeš u nás na skladě, vyrobili k plný spokojenosti lidí v celym výrobnim procesu, takže netrpěla ani zvířátka, ani je nešily děcka z Bangladéše. 

Udržitelnost a mimozemskej život jdou nějakym zvláštním způsobem dohromady, stejně jako message, kterou s kusem oblečení s E.T. vyšleš do světa.

 

Jsem tady a nebojím se sednout třeba na lítací kolo jen proto, abych se potkal/a s kámošema. 

 

Kdo má pro strach uděláno, může scrollovat dál a klikat na rychlej přehled toho, co ze spojení roztomilýho emzáka a švédskejch designérů vzniklo.

 

            

Dedicated trika s E.T.m

Jak vypadá rokama prověřenej kult, kterej tě nepřestane překvapovat? Třeba jako tyhle mega pěkný trika, který si z retra odskočili do současnejch trendů.

 

   

Svetry mikiny s E.T.m

Mikinu oblíkal už E.T. Je potřeba něco dodávat?

 

Ponožky / kšiltovky oddané E.T.mu

Ať už v kalhotech schováváš cokoliv, mimozemšťana vykukujícího z nohavice rozhodně nikdo čekat nebude. Na tenhle zaručenej ice breaker vsadíme všechny naše svítící prsty.

 

>>Všichni mimozemšťani pohromadě<<

 

Tak E.T.ho nechte, ať si od vás zavolá,

BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM