Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

#9 Snowboardy KORUA: Blizard z Japonska dorazil rozfoukat Krkonoše

KORUA Shapes – to je unikátní japonskej brand, kterej vyrábí totálně minimalistický, ale o to důvtipnější snowboardy. A od teď si ho můžou pořídit fanoušci snowboardingu i v ČR. Exkluzivně na Boardstar.cz!

02.01.2019 168 0

Tyhle snowboardy jsou prostě jedinečný. Shora sněhově bílý, jakoby klidný v jakkoli adrenalinovym okamžiku, zdola krvavě červený, jako správnej samurai nekompromisně si pročesávající cestu ostrou čepelí. KORUA Shapes nikdy nemění design. Nic není potřeba přidat a nic není potřeba ubrat. Dokonalé vyvážení. ZEN. 

 

KORUA, to je fascinace obloukem.
Carving a Freeride, to je doména těhle desek.

 

Tenhle totální minimalismus byl donedávna k dostání nejblíž v Německu. OD TEĎ JSOU ALE VŠECHNY KORUA SHAPES K DOSTÁNÍ I V ČR. Exkluzivně u nás na shopu. 

 

Sleduj poslední videa, který borci s KORUA Shapes prknama natočili:

 

 

MIMOCHODEM

Pokud se ti zalíbí nějakej model nebo velikost, kterou zrovna nebudeme mít na webu, jsme schopný ti ho na přání do ČR dovézt do týdne. Takový naše all inclusive. Protože co je víc než pojezd na svym vysněnym kousku, kterej navíc nemá každej!

KORUA Shapes jsou prostě snowboardy pro ty z vás, co se nebojej jít vlastní cestou. Ví co chtěj a jdou si za tim. A pro takový máme jedinej poslední vzkaz: Na nic nečekej a nabíhej na všechny kousky na našem shopu!

 

[ PROHLÉDNOUT KORUA SHAPES NA SHOPU ]

 

Zároveň nezapomeň, že v případě jakejchkoliv dotazů píšeš na shop@boardstar.cz nebo vpravo dole do chatu… A vidíme se v příštim článku!

 

[ OTEVŘÍT SNB KONFIGURÁTOR ]

 

Pro ten pocit, že míň je víc,

tvá BS crew


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM