Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

5 prken v Česku. Japonská smrt přichází v limitovaný edici

Obloha byla temnější než duše výčepní z tvýho oblíbenýho nonstopu. Skučení větru tě tahalo za uši jak poslech amatérský operní pěvkyně. A do toho se ještě zahřmělo. Zhruba takovouhle kulisu mělo doručení exkluzivního balíčku, kterej k nám dorazil až z Bataleon Snowboards. Limitovaný edice prkna s pekelnym názvem Toshiki Death - Fight For Liberty se vyrobilo jen 60 kusů, do Česka jich poslali 5. A my máme tu čest, že jedno z nich dorazilo i k nám. 

18.12.2019 863

Proč jenom 60? Protože tohle prkno je víc než snowboard. Proč Toshiki? Protože je to odraz osobnosti a duše japonskýho ridera Toshiki Yamaneho. Proč Death - Fight? Protože je to manifest všech, který jdou za hranu a ještě dál, když na tom záleží. A proč Fight For Liberty? Protože je to výraz rebelie proti všemu a všem, který chtěj omezovat to nejcennější, co můžeš na svahu i v životě mít – svobodu.

A k tomu všemu je to naprosto špičkovej snowboard. Vychází z Toshikiho riderskejch preferencí, protože tenhle japonskej svéráz se zaměřuje na... úplně všechno. Freeride v dunách netkntýho prašanu, lety do nebes z big jumpu, nekompromisní jiby přímo v ulicích, Yamane zvládá cokoliv.

A u všeho vypadá tak ladně, až ti přijde, že se vlastně ani moc nesnaží. Dokonalá ukázaka toho, co se stane, když se potká japonskej zen s vysokohorskym adrenalinem. Ostatně se o tom můžeš přesvědčit sám ve videu, který Toshikiho trademark prkno a riderský skilly ve 3 minutách představuje. 

 

Jestli už sis zvedl bradu z podlahy po tomhle zabitym videu, můžeme pokračovat troškou techniky. Z videa ti asi došlo, že se jedná o všestranný freestyle prkno, takže tě taky nepřekvapí, že v kolonce flex má napsáno medium. Ujezděj ho všichni od pokročilejších začátečníků až po ty nejzkušenější riders. Tvarem je 99% twin, profilem medium Camber. Další technický detaily kdyžtak najdeš v popisu produktu>>

Sečteno podtrženo, tenhle board je výjimečnej sám o sobě. A když k tomu připočteš ještě fakt, že jich po světe bude jezdit jen 60 a v Česku 5, tak se o raritnosti tohohle prkne nedá pochybovat. Kromě originality a top kvality pod tvoje nohy to přináší ještě tu výhodu, že když vyjdeš společensky unavenej ze ski baru, je hodně malá šance, že bys to svoje prkno nenašel.

A to nejdůležitější na závěr: Na shopu máme přesně 1 (slovy jeden) snowboard Bataleon Toshiki Death - Fight For Liberty. Takže jestli jseš nahlodanej a zatoužil ses vydat ve stopách tohohle japonskýho rebela, neváhej ani vteřinu. Nikdy totiž nemůžeš vědět, jestli se stejný nákupní myšlenky nehoněj v hlavě i někomu dalšimu...

>>JEDINEJ KUS Z LIMITOVANÝ EDICE VE VELIKOSTI 154 NAJDEŠ POD TIMHLE LINKEM<<

Jo a kdyby ti náhodou neseděla velikost, můžeš vybírat ze širší nabídky všech SNB od Bataleon.

 

Neboj se s náma

originality,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM