Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

3 dny dopravy zdarma? Jedeme v tom taky!

I ty nejspíš rád dostáváš něco zadarmo. Maj to tak všichni a kdo řiká, že ne, má to ještě radši. Jenže dnešní internet je dost zrádný místo. Takovej les, ve kterym ani nemusíš nosit all-red-Karkulka outfity, aby ses v něm lehce ztratil. A magický slovíčko zdarma je jedna z nejoblíbenějších návnad, na kterou se láká do nejrůznějších pastí. Jenže nebyli bychom to my, aby to u nás nebylo zase jinak.

13.11.2018 392 0

Ale neboj, nejsme tady od toho, abychom tě děsili. Jak už sis na našem blogu možná zvyknul, dobrý zprávy ti tady servírujem s frekvencí číšníka narvaný hospody v pátek večer. No a dnešek nebude nějaká divná výjimka. Bude to totiž fakt zdarma.

Hrdě ti oznamujem, že se připojujeme ke Dnům dopravy zdarma. Tuhle velkou akci pořádá Heureka.cz a zapojilo se do ní přes 1000 českejch eshopů. A pamatuješ, jak jsme před tim mluvili o těch zprávách? Tak protože nejradši máme ty dobrý pro tebe, tvůj šatník i tvojí peněženku, řekli jsme si, že do toho půjdem taky. 

Funguje to jednoduše a krátce, takže to vysvětlíme ve stejnym duchu. Nakup u nás od 13. do 15. listopadu cokoliv za víc než 300 korun, nech si to poslat třeba až ke gauči a my po tobě nebudem chtít ani korunu navíc za dopravu.

Takže obzvlášť jestli jseš mimopražskej, nebo jenom vyznavač maximální komfort zóny, nenakoupit v těhle dnech by byla vyloženě hloupost. Kdybys náhodou takhle z hlavy nevěděl, posíláme ti lehčí inspiraci, kde třeba můžeš ušetřit:
 

>> BOTY <<

>> MIKINY <<

>> BATOHY (NA TY MÁŠ DO ZEJTŘKA 30% SLEVU, NZ) <<

>> BUNDY <<

>> SNOWBOARDY <<

...anebo cokoliv jinýho, co u nás na shopu objevíš. Tak co, začneš prozkoumávat?

 

Rychlou & šťastnou nakupovací ruku přeje,

Tvoje BS Crew


Mikiny a trika se slevou až 40 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM