Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Žhavej Valentýn: Korona Edition

Asi se shodneme, že lásky neni nikdy dost, a jestli je nějaký období, kdy jí po celým světě trošku chybí, je to teď. Ať už se svojí partnerkou/svým partnerem trávíš každou minutu domácího koroního života, nebo vás naopak okolnosti rozdělily na tisíce kilometrů od sebe, na Valentýn by se nikdy nemělo zapomínat. A i když se to může zdát jako klišé napuštěný cukrkandlem, v nejistejch časech se rádi vracíme ke klasikám.

09.02.2021 420

Romantická večeře v restauraci bude letos leda na parapetu u výlohy. V kině se podíváš maximálně na plakáty u vstupu. S valentýnským překvapením je to letos zkrátka o něco těžší. Pořád ale můžeš potěšit partnera nějakou drobností, která podprahově říká mnohem víc než její cena nebo užitek.

Jednou z výhod homeofficu je možnost zůstat celej den klidně jenom v pyžamu, při pracovních videohovorech navíc platí pravidlo „nahoře business, dole párty". Hitovkou letoška jsou tím pádem samozřejmě pohodlný trenky. 

 

>> BEST OF TRENÝRKY <<

 

 

Každá správná rovnice platí i obráceně. Svou drahou polovičku tak můžete potěšit podprsenkou, ať už na domácí workout před koučem z YouTube, nebo obyčejné nošení. 

 

>> BEST OF PODPRSENKY <<

 

 

Jedny k Vánocům nestačily? Na to říkáme sebevědomý ne. Teplý ponožky totiž potěšej za všech okolností, zvlášť za těch, který vidíme, když se teď podíváme ven z okna. 

 

>> BEST OF PONOŽKY <<

 

 

Stejně tak se ale můžeš předvést něčím překvapivějším, co bys od nás možná ani nečekal, ale protože se fakt snažíme mít VŠECHNO, tak u nás pořídíš i hodinky. Třeba švédský designovky CHPO nebo skejťáckou klasiku NeffSvojí lásce tak dokážeš, že je pro tebe parťák nejenom v životě, ale i v čase.

 

>> BEST OF HODINKY <<

 

 

Stejně tak ale ocení dárek, kterej nepatří mezi úplně nejžhavější nákupní items – peněženka. Dvě třetiny věcí dneska platíme founem, a tak se snadno zapomíná, že peněženka by měla bejt stylovej doplněk, a ne zmuchlanej cár látky, ze který trčej tři slevový kartičky různejch velikostí. Navíc je vždycky fajn, když si někdo vzpomene za tebe, a teprve u předávání dárku si uvědomíš, že jsi vlastně novou šrajtofli potřeboval už měsíce.

 

>> BEST OF PENĚŽENKY <<

 

 

Tak ať se to vydaří!

A kdybys náhodou letos žádnýho Valentýna neměl, pamatuj, že radost si můžeš udělat kdykoliv ;)
A na všechny věci máme teď dopravu zdarma!

 

>> ČEKUJ AKTUÁLNÍ NABÍDKU SHOPU <<

 

 

Navždy zamilovaná,

tvoje BS Crew.

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM