Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Záchrana pro tvý promrzlý nohy za bezkonkurenční cenu

Proč je to, co je mezi náma a zimou takovej love-hate relationship? Kdo je ten bezkonkurenčně nejstylovější zimní zachránce? A jak můžeš pořídit ubercool zimní obutí a přitom nechat ve svý peněžence nějakej ten talíř na pozdějc? Tohle všechno se dozvíš v našem nejčerstvějšim blogu.

20.10.2018 592 0

Hned na začátek si vyjasníme jednu věc. Prostě milujeme zimu (to roční období, ne toho starýho českýho zpěváka ani tenhle bizarní devadesátkovej drink). Vetšinu času je to skvělá část roku. Jen pro hory, snowboard a Vánoce bychom za ni klidně dali ruku do ohně. To ale neznamená, že by to mezi nám sem tam nezaskřípalo.

Kvůli čemu? Je to celkem běžnej problém a bohužel ho všichni známe až moc dobře. Taková ta chvíle, kdy ti prostě teče do bot. Nic nezkazí jakýkoliv zimní dobrodružství tak, jako když se mezi tvý tkaničky a podrážku dostane voda. Nebo sníh. Což je taky voda, akorát v bílym kabátě, žejo. Ten pocit, když se ti z prstů na nohou stávaj kostky ledu, dokáže zabít spoustu jinak skvělejch chvilek.

A nejhorši na tom je, že občas na něj neni potřeba ani to mokro. Podceníš to zrádný pozdně podzimní / falešně zimní / ranně jarní póčo. Řekneš si, že to dneska v těch old skoolech přece zvládneš. A situace je do poslední záporný čárky na teploměru stejná.

To ale neznamená, že bys měl zimu jenom nestylově protrpět. Protože jsme to my, tak pro tebe uděláme jednu (ledně) medvědí službu. Seznámíme tě s někym, kdo umí tyhle problémy řešit. Chceš?

Jakmile jde o boj se zimou a jinejma přírodníma nešvarama, víme o jednom brandu, kterej je v tomhle něco jako expert. Neni to nikdo jinej než The North Face. Kromě toho, že vyráběj špičkový outdoorový vybavení, se v posledních pár letech výborně adaptovali i na městskou džungli. Tahle značka je už nějakej ten pátek dost schopnej obojživelník, takže jejich gear je teď kromě horskejch stezek běžně k vidění i v ulicích. 

A nám se do nabídky dostala jedna jejich dost velká pecka. Absolutní král mezi zimníma botama. Řiká si The North Face Back-To-Berkeley Redux Leather a umí toho víc než dost. Kromě dost povedenýho retro designu zařídí tvejm nohám takovej komfort, že je nebudeš chtít vyzout ani v květnu.

Výčet jeho kvalit by byl na hooodně dlouho, takže to vezmeme stručně. Nahoře kůže pokrytá nepromokavou membránou HydroSeal®. Zevnitř 100g PrimaLoft® Silver zateplení. Zespoda odolná TNF Winter Grip™ podrážka s IcePick® výstupkama pro lepší přilnavost na zmrzlym povrchu.

Ale jako správný hráči jsme se si to největší eso nechali na konec. Teď se radši posaď nebo něčeho fakt pořádně chytni. Za tyhle designem i technologiema přehnaný rakety dáš jenom 3490 korun. A to ani nemluvíme o tom, když si je dojdeš vyzvednout na jeden z našich 5 kamenejch krámů. V tu chvíli ti cena klesá na bláznivě výhodnejch 3246 Kč. Když totiž koukneš na podobně kvalitní boty k jinejm značkám, na jejich cenovkách najdeš cifry, který začínaj minimálně číslem 6. 

Víš jak se pozná ten nejmoudřejší? Že si nechá poradit. Tak si od nás vezmi tuhle malou velkou radu a nalož s ní, jak nejlíp uznáš za vhodný. Kdyby ses zeptal svejch nohou, víš, co by ti řekly.

 

>> ZIMNÍ BOTY S JEDNOZNAČNĚ NEJVÝHODNĚJŠIM POMĚREM CENA/ZÁBAVA NAJDEŠ POD TIMHLE MAGICKYM LINKEM <<

 

Hrdej sponzor všech nezastavitelnejch zážitků,
Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM