Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Z velehor do města a zase zpátky: Vyber si svojí North Face

Dokázal by sis vůbec představit zimu bez The North Face? I když třeba žádnej jejich kousek v šatníku nemáš, stejně tu žlutou bundu začneš vídat všude okolo hned, jak se rtuť v teploměrech přiblíží nule. A neni se čemu divit, každej jejich kousek je takovej malej technologickej festival a designový dílo v jednom. Tak co kdybys letos přešel ze strany diváků a tichejch závistivců (let's (north) face it) na druhej břeh plnej stylu, teploty a dalších goodies?

25.11.2019 507

The North Face je jako sníh. Každou zimu sestoupí z hor do měst a bez milosti je ovládne. Některý víc, některý míň, ale bez něj by to prostě nebyla zima. Jedinej rozdíl je, že tenhle původně kalifornskej (jo, taky jsme se divili) brand využívá o dost sofistikovanější zbraně – kultovní designy a technologie tak chytrý, že se nezratily ani na biologický olympiádě.

A přesně kvůli těmhle dvěma faktorům TNF září naprosto jasně v obou dvou našich oblíbenejch vesmírech: v horách i ve městech. V tom prvnim tě dokonale zahřejou a vůbec ochráněj proti všem hříčkám mámy přírody, v tom druhym ti zase propůjčej nadčasovej styl, kterej už dávno neni jen výsadou tělocvikářů.

Jako první si to uvědomila na začátku 90. let hiphopová subkultura, ale postupně The North Face kouzlu podlehli lidi ze všech koutů a pater společnosti. Takže dneska je z TNF fenomén, kterej si dopřává každej od mírnýho pásu směrem nahoru. A když už v něm teda žiješ a tu zimu tady zatim ještě máš, byla by vyloženě škoda se o tenhle element připravit.

Proto jsme ti nachystali takovej hezkej výběr toho nejlepšího, co od TNF na našem shopu najdeš. Ať už to budeš brát jako inspiraci nebo nákupní seznam, necháme to na tobě. Jen pamatuj na to, že všechny obrázky jsou klasicky proklikový!

 

>>BUNDY<<

 

>>MIKINY<<

 

>>LEDVINKY<< & >>BOTY<< & >>KULICHY<<

 

A kdybys toho neměl málo...

>>TAK KOMPLETNÍ NORTH FACE NABÍDKU NAJDEŠ POD TIMHLE SE(R)VERNIM LINKEM<<

 

Tak se vidíme,

na severní straně

BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM