Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Novej WEAR TEST: Slipony s fajfkou na boku

Zatimco ostatní shopy v letnim horku vegetujou a zmůžou se maximálně na nějakej ten výprodej zimního zboží, nás prázdniny ani vedro nezastaví. Takže jsme pro tebe rozjeli novou sérii wear testů, kterou bude mít pod palcem (u nohy) pražskej rider Michal Suchopár. V prvnim díle si posvítil na Nike Janoski, konkrétně jejich slip-on verzi. Vklouzneš s nám do nový éry wear testů? 

23.07.2019 544 0

První dojem

​Musim se přiznat, že tohle uplně 100% první dojem neni. Za posledních pár let jsem se došel k tomu, že mi klasický Janoski vyhovujou prostě nejvíc. Na nohou sednou hned. A když ne hned, tak po pár dnech chození. Takže když jsem si pro wear test vybral černou verzi SLIP, trošku už jsem věděl, do čeho jdu.

(Ne)Čekaná výhoda

Tyhle Janoski se vyráběj skoro ve všech barvách a spoustě různejch provedení. To přináší výhodu v tom, že když si je oblíbíš tak jako já, můžeš si vždycky koupit jiný. Takže dostaneš to, na co už jsou navyklý tvoje chodidlo a pata. Ale zároveň pokaždý vypadaj trošku jinak, takže se nemusíš cejtit, že nosíš pořád dokola ty stejný starý boty.

 

Fit & Pohodlí

Jak už jsem řikal, Janoski mi většinou sednou hned a tyhle nebyly výjimka. Když máte třeba vyší nárt, tak ze začatku můžou trošku tlačit, ale cca po tejdnu chození povolej a přizpůsoběj se přesně tvojí noze. Jen když už se používání bot hodně blíží konci, tak může bejt slip trošku vytáhlejší a neni to jak utáhnout.

Odolnost

Boty mi vydržely zhruba měsíc a půl, ale byl to měsíc a půl intenzivního skejtování skoro každej den. Velká výhoda u těhle Janosek je, že nemáš na botech tkaničky, který se často přetrhávaj o grip. Celkově jsou to super boty a jak je vidět z fotek, ani se mi neprodřela díra od ollíčka. V solidní kondici zůstala i podrážka, která toho taky vydrží víc než dost.

Sečteno + podtrženo

Řiká se, že každá bota je jiná, všechny vydržej jinak a někdo dokonce tvrdí, že rozdíly můžou bejt i u stejnýho modelu. Ja mám teda Janoski Slip už potřetí a vždycky jsem s nima byl naprosto spokojenej. Můj verdikt tim pádem nemůže bejt jinej – doporučuju!

 

>>Všechny Janoski nespoutaný tkaničkama najdeš hýr<<

 

Still testin' & never restin'

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM