Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Vypráskali jsme ceny!

Obyčejně se největší svátek nákupů slaví před Vánoci. My ale ctíme všechny tradice, a tak si můžeš užít pořádnou ždímačku i v čase Velikonočního půstu. Pojďme společně uctít památku syna Božího, prvního krále na prkně!

10.04.2019 507 0

Velký pátek se blíží. 
+ velkej výprodej + černej humor = black friday.

Ať už vansky, ve kterejch budeš chodit jako po vodě, nebo batoh, do kterýho se vejde víno i chléb – jaro je jaro a tvůj šatník prostě potřebuje vyvést mláďata. Stačí uvěřit v až 70% slevy.

 

 

[batohy]

Chceš na hřbetu nést víc než svoje hříchy? Pomůžeme ti. A navíc u toho budeš vypadat přímo božsky. Pokud hledáš batoh, kterej by elegantně pojmul obě Mojžíšovy desky a pár piv k tomu, jsi na správnym místě.

 

[trika]

Originality můžeš dosáhnout, i když nejsi produkt neposkvrněnýho početí. Stačí na sebe natáhnout jedno z našich triček. Ale pohni, tyhle hadry mizí stejně rychle jako Egypťani po náletu krvelačnejch kobylek.

 

 

[boty]

Kristusky s ponožkama můžeme považovat za jeden z největších českejch kulturních odkazů. Nám se tohle dědictví z hloubi duše nelíbí. Proto ti nabízíme kousky, který obejmou tvojí nohu bezbřehym stylem a nekonečnou láskou. 

 

[mikiny]

Víra hřeje – Johanka by o tom mohla povědět svoje. Pro jistotu si k ní přibal ještě nějakou mikinu. Vyber si ji třeba tady. Lidi se na tebe budou dívat jako na zjevení hustoty a navíc budeš v teple, i kdyby tě někdo na 3 dny zavřel do jeskyně.

 

[skate desky]

I mistr tesař se někdy utne. To ale neplatí pro tyhle fošny. Jejich existence je empirickym důkazem zázraku. Prkna, na kterejch vykopneš ollie z pekla do očistce, ve kterym proshreddíš kolem všech těch nebožáků rovnou k branám nebeskejm. Před svatym Petrem zabrzdíš elegantnim slidem a vstupenku na blaženou věčnost máš v kapse.

 

>>NEJVÝHODNĚJŠÍ VYKOUPENÍ ZE VŠECH HŘÍCHŮ AKA VŠECH 2500 ZLEVNĚNEJCH KOUSKŮ NAJDEŠ POD TIMHLE LINKEM<<

 

Amen,

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM