Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Volcom to the sjezdovka

Už to sám/sama cejtíš v kostech. Teplotě někdo podsekl nohy a ona se skácela k zemi rychlejc, než by se komukoliv líbilo. Na druhou stranu, pokud tam zůstane ležet ještě o trošku dýl, tak jí brzo začne dělat společnost sníh. A to je spojení, který se musí podporovat, protože pak přijde čas i na lyže a snowboardy.

04.10.2019 611 0

Ono je vlastně jedno, na čem na sjezdovce stojíš. Ať už to jsou dvě prkna připoutaný každý k jedný noze, dvě nohy připevněný k jednomu prknu, nebo pokud stojíš na obou nohách v restauraci pod svahem se svařákem v ruce, důležitá je účast. A každej účastník musí mít svůj správnej dres.

Takovej, pod kterej se sníh jen tak nedostane, ani když s kámošema začnete tu největší koulovačku, ani když budeš dlouhý minuty stavět v prašanu sněhuláka s abstraktníma tvarama a sjíždět kopec na sáňkách nebo po zadku, jak si to pamatuješ z doby, kdy bylo bobování tou nejlepší zábavou.

A proč by tě mělo zahřívat zrovna oblečení od Volcom? Třeba proto, že ho už skoro před třiceti lety začali vyrábět praví snowboarďáci, který kvůli tomu, aby mohli na sněhu strávit nějakej ten čas navíc, sekli i s prací. Svojí značkou chtěli taky dokázat, že nápady, co maj mladí, dokážou obstát i mezi výrobkama od zavedenejch, ale zkostnanělejch firem.

A to se jim povedlo. Jejich nová kolekce dělaná zasněženejm kopcům na míru je navíc tak obsáhlá, že pokud ji budeš chtít vidět celou, budeš muset kliknout >>sem<<.

Malou upoutávku ale najdeš i tady! Tak obdivuj a klikej na to, co se ti líbí. A welcome to the Volcom…

 

 

>>Kulichy<<

               

 

 

>>Mikiny<<

              

 

 

>>Bundy<<

          

 

 

>>Ponožky<<

          

 

 

>>Kalhoty<<

          

 

Solidní začátek. Zbytek nový kolekce najdeš >>tady<<.

Tak se vidíme pod kopcem! 

Sněhuláky stavějící, 

Tvoje BS_crew

 


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM