0
VÁZÁNÍ BURTON STEP ON WMS

Doprava zdarma

Vázání burton step on wms - růžová

Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2023. Barva růžová. Více o tomto kousku
Tvoje cena 8 250 Kč
Registruj se a ušetři! 8 003 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 247 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: čtvrtek 25.7.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské vázání na snowboard Burton Step On®

Přáli jste si někdy, abyste měli s vázáním méně starostí? Všechno to nastavování a manipulace - kdo to potřebuje? Snowboardové vázání Burton Step On vám kryje záda. 

Spojte toto vázání s botami Step On a zažijte to nejjednodušší a nejpřímočařejší nastavení na horách. S vázáním Step On můžete prostě šlápnout přímo na prkno a jet, a funguje stejně dobře jako tradiční vázání. Jsou bláznivě intuitivní a poskytují perfektní spojení s prknem pro snadný all-mountain styl.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro pokročilé jezdce a experty.
  • All-mountain, freestyle, freeride.

BASEPLATE

  • Single-Component Baseplate Construction - základna je po celé délce vyrobena z jednoho materiálu, což má za následek konzistentní odezvu pro dominanci v jakémkoliv terénu.
  • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který poskytuje vysokou hravost.
  • Systém Step On® pro spojení boty s vázáním využívá dva body připojení u špičky a jeden na patce. Toe Hook 2.0 nabízí snadnější nástup a výstup ze systému a celkově pohodlnější a příjemnější jízdu.

PATKY

  • Single-Component Hi-Back Construction - jednoduchost patky z jednoho kusu znamená okamžitou reakci. Za použití Burton tajné směsi materiálů může patka manipulvat s flexem od měkkého až po reakční.
  • Zero Forward Lean Hi-Back - patky mají možnost nulového naklonění pro uvolněnou relaxační jízdu. Čím více jsou patky nakloněny, tím se zvyšuje reakčnost a celková kontrola (pro použití např. v rampě).
  • FLAD™ - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více do ledové rampy, nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.

ODPRUŽENÍ

  • Re:Flex™ FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení pod botou maximalizuje komfort a zároveň snižuje únavu. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4, The Chennel™).

Kód: 17284109651W24#POW-BLU
Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2023. Barva růžová. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit