0
VÁZÁNÍ BURTON STEP ON WMS

Doprava zdarma Akce

Vázání burton step on wms - černá

Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2022. Barva černá. Více o tomto kousku
Tvoje cena 6 375 Kč
Původní cena 7 500 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 191 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: středa 22.3.
Vyzvedni ihned na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské snb vázání Burton Step On® 2023

Vyzkoušej totální game changer ve světě snowboardingu, který ti umožní nastoupit do vázání během několika sekund. Žádné popruhy, žádné cvakání!

Toto inovativní vázání bez strapů, které funguje v dokonalé harmonii s botami Burton Step On, je jednoduché, bezpečné a skvěle drží. Doslova jen šlápneš do vázání a jedeš. Při výstupu pak stačí zmáčknout rychlopupínací páčku a je to. Páčka se poté automaticky nastaví do polohy pro nastupování.

Díky třem spojovacím bodům: dvěma u špičky a jedním u patky ti vázání Burton Step On uzmakne boty a nabídne naprostou kontrolu při jízdě. Nastoupit do vázání můžeš i při pomalejší jízdě při výjezdu z vleku. 

Patky jsou vyrobeny z 30% Short Glass/Nylon kompozitu, který je citlivější, ale stále si zachovává hravý pocit pro all-mountain zábavu. Patka je nastavena s nulovým sklonem, který lze snadno nastavit bez použití nářadí. Aby se faktor pohodlí ještě zvýšil, Burton naklonil i zadní část baseplatu. Tento tvarovaný design přirozeně kopíruje tvar nohy, aby se maximalizovalo pohodlí, předcházelo se únavě a dokonce umožnilo snadnější ollie. Pod botama je celoplošné FullBED polstrování, které chrání nohy při dopadech a na nerovném terénu. 

Zcela univerzální vázání Burton Step On pasuje na všechny montážní systémy - Burton 3D (disk není součástí, musí se dokoupit zvlášť), Burton The Channel, 4x4, 2x4. Pokud hledáš nejjednodušší a nejrychlejší nastavení snowboardového vázání, jaké kdy bylo vynalezeno, pak nehledej nic jiného než Burton Step On.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro středně pokročilé až pokročilé ridery.
  • Allmountain ježdění v jakékoliv části resortu.

BASEPLATE

  • Single-Component Baseplate Construction - základna je po celé délce vyrobena z jednoho materiálu, což má za následek konzistentní odezvu pro dominanci v jakémkoliv terénu.
  • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který poskytuje vysokou hravost.

PATKY

  • Single-Component Hi-Back Construction - jednoduchost patky z jednoho kusu znamená okamžitou reakci. Za použití Burton tajné směsi materiálů může patka manipulvat s flexem od měkkého až po reakční.
  • Zero Forward Lean Hi-Back - patky mají možnost nulového naklonění pro uvolněnou relaxační jízdu. Čím více jsou patky nakloněny, tím se zvyšuje reakčnost a celková kontrola (pro použití např. v rampě).
  • FLAD™ - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více do ledové rampy, nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.

ODPRUŽENÍ

  • Re:Flex™ FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení pod botou maximalizuje komfort a zároveň snižuje únavu. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4, The Chennel™).

Pánské vázání Burton Step On a kompatibilita s botami:  

Velikost vázání S M L
US pánská velikost bot 6-8 8.5-10.5 11-13
EU pánská velikost bot 40-41 41.5-43.5 44-46
UK pánská velikost bot 6-7 7.5-9.5 10-12
Mondo pánská velikost bot 25-26 26.5-28.5 29-31
 

Kód: 17284106002W23#BLK
Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2022. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM