BLACK FRIDAY: neuvěřitelné slevy právě teď! Časově omezeno | Výměna nebo vrácení nevhodného dárku až do 15.1.2024
0
VÁZÁNÍ BURTON STEP ON WMS

Doprava zdarma

Vázání burton step on wms - černá

Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2022. Barva černá. Více o tomto kousku
Výměna nebo vrácení nevhodného dárku až do 15.1.2024
Tvoje cena 7 500 Kč
Původní cena 8 250 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 225 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: úterý 5.12.
Vyzvedni zítra na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské snb vázání Burton Step On® 2023

Vyzkoušej totální game changer ve světě snowboardingu, který ti umožní nastoupit do vázání během několika sekund. Žádné popruhy, žádné cvakání!

Toto inovativní vázání bez strapů, které funguje v dokonalé harmonii s botami Burton Step On, je jednoduché, bezpečné a skvěle drží. Doslova jen šlápneš do vázání a jedeš. Při výstupu pak stačí zmáčknout rychlopupínací páčku a je to. Páčka se poté automaticky nastaví do polohy pro nastupování.

Díky třem spojovacím bodům: dvěma u špičky a jedním u patky ti vázání Burton Step On uzmakne boty a nabídne naprostou kontrolu při jízdě. Nastoupit do vázání můžeš i při pomalejší jízdě při výjezdu z vleku. 

Patky jsou vyrobeny z 30% Short Glass/Nylon kompozitu, který je citlivější, ale stále si zachovává hravý pocit pro all-mountain zábavu. Patka je nastavena s nulovým sklonem, který lze snadno nastavit bez použití nářadí. Aby se faktor pohodlí ještě zvýšil, Burton naklonil i zadní část baseplatu. Tento tvarovaný design přirozeně kopíruje tvar nohy, aby se maximalizovalo pohodlí, předcházelo se únavě a dokonce umožnilo snadnější ollie. Pod botama je celoplošné FullBED polstrování, které chrání nohy při dopadech a na nerovném terénu. 

Zcela univerzální vázání Burton Step On pasuje na všechny montážní systémy - Burton 3D (disk není součástí, musí se dokoupit zvlášť), Burton The Channel, 4x4, 2x4. Pokud hledáš nejjednodušší a nejrychlejší nastavení snowboardového vázání, jaké kdy bylo vynalezeno, pak nehledej nic jiného než Burton Step On.

DETAILY

URČENÍ

  • Pro středně pokročilé až pokročilé ridery.
  • Allmountain ježdění v jakékoliv části resortu.

BASEPLATE

  • Single-Component Baseplate Construction - základna je po celé délce vyrobena z jednoho materiálu, což má za následek konzistentní odezvu pro dominanci v jakémkoliv terénu.
  • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který poskytuje vysokou hravost.

PATKY

  • Single-Component Hi-Back Construction - jednoduchost patky z jednoho kusu znamená okamžitou reakci. Za použití Burton tajné směsi materiálů může patka manipulvat s flexem od měkkého až po reakční.
  • Zero Forward Lean Hi-Back - patky mají možnost nulového naklonění pro uvolněnou relaxační jízdu. Čím více jsou patky nakloněny, tím se zvyšuje reakčnost a celková kontrola (pro použití např. v rampě).
  • FLAD™ - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více do ledové rampy, nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.

ODPRUŽENÍ

  • Re:Flex™ FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení pod botou maximalizuje komfort a zároveň snižuje únavu. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4, The Chennel™).

Pánské vázání Burton Step On a kompatibilita s botami:  

Velikost vázání S M L
US pánská velikost bot 6-8 8.5-10.5 11-13
EU pánská velikost bot 40-41 41.5-43.5 44-46
UK pánská velikost bot 6-7 7.5-9.5 10-12
Mondo pánská velikost bot 25-26 26.5-28.5 29-31
 

Kód: 17284106002W23#BLK
Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2022. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit