0
VÁZÁNÍ BURTON STEP ON WMS

Doprava zdarma

Vázání burton step on wms - růžová

Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2020. Barva růžová. Více o tomto kousku
Tvoje cena 7 280 Kč
Registruj se a ušetři! 7 062 Kč

tvoje cena
po registraci

Získej další slevu za osobní odběr 218 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Doručení na adresu: pátek 19.7.
Vyzvedni dnes na těchto prodejnách (0 ks)

Dámské vázání na snowboard Burton Step On®

Spáruj tohle vázání s botami Burton Step On dle tvého výběru a užívej si jednoduchost a pohodlí nejintuitivnějšího propjení.

Snb vázání Burton Step On poskytuje nejintuitivnější propojení vázání s botami. Nepoužívá žádné strapy, stačí jenom nastoupit a vyrazit za snowboardovým dobrodružstvím. Tohle nášlapné vázání je skvělá volba pro riderky, které vyhledávají výkon a pohodlí v jednom. Tři kontaktní body - dva na špičce, jeden na patě - umožňují rychlé nastupování, bezpečnost a lepší ovládání desky, zatímco páka pro uvolnění zajišťuje snadný a rychlý výstup.

V kombinaci s botami Burton Step On poskytuje vázání univerzální střední flex, dostatčně odpouštějící pro freestylové manévry, ale stále dostatečně důvěryhodný pro strmé kopce a vysokou rychlost. Díky extra rychlému natsupování a vystupování zvládneš mnohem více jízd, než jsi zvyklá.

Step On vázání prodáváme pouze v sadě se snb botami Burton Step On!

DETAILY

URČENÍ

  • Pro zkušenější snowboardistky a experty.
  • Allmountain ježdění v jakékoliv části resortu.

BASEPLATE

  • Single-Component Baseplate Construction - základna je po celé délce vyrobena z jednoho materiálu, což má za následek konzistentní odezvu pro dominanci v jakémkoliv terénu.
  • 30% Short-Glass/Nylon Composite - pevný a rychle reagující materiál, který poskytuje vysokou hravost.

PATKY

  • Single-Component Hi-Back Construction - jednoduchost patky z jednoho kusu znamená okamžitou reakci. Za použití Burton tajné směsi materiálů může patka manipulvat s flexem od měkkého až po reakční.
  • Zero Forward Lean Hi-Back - patky mají možnost nulového naklonění pro uvolněnou relaxační jízdu. Čím více jsou patky nakloněny, tím se zvyšuje reakčnost a celková kontrola (pro použití např. v rampě).
  • FLAD™ - čím vyšší náklon patek, tím rychlejší reakce při zatáčení přes paty. Nakloň patky více do ledové rampy, nebo méně pro jibbování ve snowparku - DialFlad™ nabízí rychlé nastavení s více pozicemi než tradiční FLAD.

ODPRUŽENÍ

  • Re:Flex™ FullBED Cushioning System - celoplošné odpružení pod botou maximalizuje komfort a zároveň snižuje únavu. 

SYSTÉM MONTÁŽE

  • Re:Flex™ - systém, který nabízí více flexu, citu a odpružení než tradiční disková vázání. Minimalizovaná základna s Living Hinge™ diskem radikálně snižuje váhu a zároveň se volně ohýbá pro přirozený flex. Re:Flex™ je kompatibilní s většinou montážních systémů (4x4, 2x4 a The Chennel™).

Dámské vázání Burton Step On a kompatibilita s botami:  

Velikost vázání S M L
US dámská velikost bot 5-6 6.5-8.5 9-11
EU dámská velikost bot 35-36.5 37-40.5 41-42
UK dámská velikost bot 3-4 4.5-6.5 7-8
Mondo dámská velikost bot 22-23 23.5-25.5 26-27
 

Kód: 17284105650W20#DUS-ROS
Model STEP ON od značky Burton z kategorie dámská snowboardová vázání. Kolekce 2020. Barva růžová. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit