Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

CO MÁ VANS SPOLEČENÉHO SE SPONGEBOBEM?

O kalifornské značce Vans i animované postavičce houby jménem SpongeBob SquarePants z amerického televizního seriálu už jste zajisté v minulosti někdy slyšeli, ovšem až do nedávna ne v jednom kontextu. To se teď změní, protože Vans a Spongebob SquarePants právě vydali společnou limitovanou edici oblečení a bot!

04.10.2021 46

 

Nosíte rádi tenisky a oblečení od Vans, a dokonce jste fanoušky animovaných filmů? V tom případě je vám tato kolekce ušitá přímo na míru! Nová kolekce kromě kousků oblečení a bot obsahuje také spoustu nostalgie. Spongebob vás na chvíli vrátí zpátky do bezstarostných let a rozjasní vám dny, kdy byste si přáli být znovu dětmi.

 

S nápadem vytvořit tuto veselou hravou kolekci s motivy animovaného seriálu SpongeBob SquarePants přišla newyorská designérka Sandy Liang. Sama je již od dětství fanynkou tohoto slavného amerického pořadu, takže vymyslet něco takového se zdá být jejím splněným snem.

Vans x SpongeBob SquarePants je kolekcí pro všechny optimistické a veselé duše, které se neberou příliš vážně a nebojí se vnést trochu hravosti a lehkosti i do svého šatníku.

 Jak jsi na tom ty? Troufl by sis novou kolekcí překvapit kolegy v práci? 

 

PS: Teď ji najdeš u nás na Boardstar.cz ve slevě!

B.G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM