Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

TŘI KOUSKY POD STROMEČEK, KTERÉ ZARUČENĚ POTĚŠÍ

Pokud ještě nemáte všechny dárky, tak při osobním převzetí to s Boardstarem ještě stihnete. Vánocím se člověk zkrátka nevyhne. I zarytým cynikům srdíčko poskočí při vůni cukroví. Anebo, když v krbu zapraská oheň a reproduktory produkují proflákle, mnohdy sentimentální, vánoční písně a pak přijde ježíšek. Pojďme si říct, co by v jeho ruksaku rozhodně nemělo chybět. 

22.12.2021 185

Nejúsměvnějším dárkem jsou bezesporu ponožky, leč každý nakonec uzná, že takový pár kvalitních fusaklí se prostě hodí! Burton performance midweight jsou snowboardové ponožky, které těší oči i chodidla. Jsou vyrobeny tak, aby odváděly vlhkost, udržovali teplo a dopomohli k větší jistotě během ridu. Špičky DRYRIDE dokáži během výkonu osvěžit a povzbudit. Tyhle ponožky rozhodně nepodceňujte.  

Do čeho si je ale zabalit? Batoh Dakine Heli Pro pojme spoustu párů a bude věrným společníkem během veškerých zimních radovánek. Unese lyže, snowboard, poradí si s hydratačními vaky i lopatou. Během stavby náhodných iglú v zimní krajině rozhodně podrží a dopomůže k novým zážitkům.

Poslední kousek je opravdovou vánoční klasikou. Pletený podšitý kulich Dakine Kelsey Wms s poctivou bambulí udělá radost úplně každému. Léty prověřený design je k nezaplacení v mírné městské zimě i tvrdším horském podnebí.  

Snad tento výběr potěší vás i vaše blízké. Přejeme hezké svátky, žádný stres, pohodu a načerpání nových kil i sil. Pokud toužíte spíš po něčem jiném, mrkněte sem


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM