0

Zimní bundy

Chystáte se vyrazit na hory a nemáte v čem? Tak to jste správně na BoardStar.cz, protože máme ohromnou nabídku vymazlených snowboardových bund, ve kterých nesplynete s davem.

Položek: 308

BUNDY NA SNOWBOARD

musejí mít nejen styl, ale také technické parametry, které vás ochrání před elementy zimního počasí jako je vlhkost, vítr a mráz. Zimní bundy musejí mít takové střihy, aby nijak neomezovaly pohyb a my si mohli ježdění užívat na 100%.

Na BoardStaru vás na zimu vyzbrojíme bundou, kterou můžete využít v průběhu celé sezóny. Pro velké zimy pro vás máme bundy se zateplením, které ochrání i při velkých mrazech, pro jarní ježdění máme bundy bez zateplení, které si stále udržují dobré hodnoty nepromokavosti a prodyšnosti.

Nepromokavost a prodyšnost jsou další parametry, podle kterých se bunda na snowboard vybírá. Čím větší hodnoty, tím lepší. Na našem e-shopu dostanete bundy s parametry nepromokavosti 5.000 mm až 30.000 mm a prodyšnosti 3.000 g/m2 až 20.000 g/m2

Nepromokavost je vlastně hodnota vodního sloupce. Zjišťuje se tak, že se na materiál přiloží trubička o velikosti 1x1cm, do které se nalévá voda. Čím více vody se naleje než začne promokat, tím vyšší hodnota vodního sloupce. Prodyšnost je pak hodnota, kterou se uvádí odvod přebytečné vlhkosti od těla.

Náš e-shop nabízí mnoho oblíbených značek bund na snowboard mezi kterými vynikají zimní bundy Burton, Quiksilver, Roxy, Picture, Horsefeathers nebo Volcom.