Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Položek: 175

BUNDY NA SNOWBOARD

musejí mít nejen styl, ale také technické parametry, které vás ochrání před elementy zimního počasí, jako je vlhkost, vítr a mráz. Zimní bundy musejí mít takové tvary, aby nijak neomzeovali pohyb a my si mohli ježdění užívat na 100%.

Na našem e-shopu vás na zimu vyzbrojíme bundami, které můžete využít v průběhu celé sezóny. Pro velké zimy pro vás máme bundy se zateplením, které ochrání i při velkých mrazech, pro jarní ježdění máme bundy bez zateplení, které si stále udržují dobre hodnoty nepromokavosti a prodyšnosti.

Nepromokavost a prodyšnost jsou další parametry, podle kterých se bunda na snowboard vybírá. Čím větší hodnoty, tím lepší. Na našem e-shopu dostanete bundy s parametry nepromokavosti 3.000mm až 30.000mm a prodyšnosti 3.000 g/m2 až 20.000 g/m2

Nepromokavost je vlastně výše vodního sloupce. Zjišťuje se tak, že se na materiál přiloží trubička o velikosti 1x1cm, do které se nalévá voda. Čím více vody se naleje, než začne promokat, tím větší vodní sloupec. Prodyšnost je pak hodnota, kterou se uvádí odvod přebytečné vlhkosti od těla.

Náš e-shop nabízí mnoho výrobců bund na snowboard, mezi kterými vynikají zimní bundy Burton, Grenade, 686, Quiksilver, nebo Volcom.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM