0
SNOWBOARD ROSSIGNOL JIBSAW WIDE

Doprava zdarma -35% Akce

Snowboard rossignol jibsaw wide - černá

Model JIBSAW od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2017. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku
Tvoje cena 9 094 Kč
Původní cena 13 990 Kč
Získej další slevu za osobní odběr 273 Kč
Skladem
Dopravu máš zdarma
Vyzvedni dnes na těchto prodejnách (0 ks)

Pánský snowboard Rossignol Jibsaw Magtek Wide

je freestylová deska, nabitá technologiemi, které dodávají obrovskou energii pro parkové ježdění i ježdění na svahu. Amptek Elite Rocker profil společně s Serrated Edges technologií zaručují vysokou hravost, držení na hraně a snadné plutí prašanem. 

Pánský snowboard Jibsaw Magtek je všestranné freestylové prkno, které zvládne jakýkoliv povrch.

DETAILY

  • Amptek Elite Rocker - tužší špičky a měkčí střed s 60% camberu mezi vázáním pro výbušný pop a stabilitu a 40% rockeru na špičkách pro jízdu bez kousání hran a snadné plutí prašanem.
  • Serrated Edges 7S - zvlněná hrana, která maximalizuje tlak mezi vázáním pro lepší ovládání a stabilitu.
  • Twin Freestyle - Symetrická pružnost, tvrdá na koncích pro výbušnost a rovnováhu, měkčí střed pro jednoduché ovládání a kontrolu.
  • Wood CBF2 - odolné jádro z jedenho druh dřeva s vrstvami bazaltových a aramidových vláken podél obou hran. Fantastická stabilita ve vysokých rychlostech a lepší přilnavost na hraně. 
  • 7500 Sintered - velmi rychlá a odolná skluznice.
  • širší Wide deska pro majitele větších nohou.
  • Flex - na stupnici od 1 do 10 má flex 7.

Kód: REGWC04-W18#158W
Model JIBSAW od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2017. Barva černá. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Navštívené produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM