0
SNOWBOARD ROSSIGNOL JIBSAW

Snowboard rossignol jibsaw - černá

Model JIBSAW od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2017. Barva černá. Dřevo. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Pánský snowboard Rossignol Jibsaw Magtek

je freestylová deska, nabitá technologiemi, které dodávají obrovskou energii pro parkové ježdění i ježdění na svahu. Amptek Elite Rocker profil společně s Serrated Edges technologií zaručují vysokou hravost, držení na hraně a snadné plutí prašanem. 

Pánský snowboard Jibsaw Magtek je všestranné freestylové prkno, které zvládne jakýkoliv povrch.

DETAILY

  • Amptek Elite Rocker - tužší špičky a měkčí střed s 60% camberu mezi vázáním pro výbušný pop a stabilitu a 40% rockeru na špičkách pro jízdu bez kousání hran a snadné plutí prašanem.
  • Serrated Edges 7S - zvlněná hrana, která maximalizuje tlak mezi vázáním pro lepší ovládání a stabilitu.
  • Twin Freestyle - Symetrická pružnost, tvrdá na koncích pro výbušnost a rovnováhu, měkčí střed pro jednoduché ovládání a kontrolu.
  • Wood CBF2 - odolné jádro z jedenho druh dřeva s vrstvami bazaltových a aramidových vláken podél obou hran. Fantastická stabilita ve vysokých rychlostech a lepší přilnavost na hraně. 
  • 7500 Sintered - velmi rychlá a odolná skluznice.
  • Flex - na stupnici od 1 do 10 má flex 7.
 
 
 

 

 

 


Kód: REGWC03-W18#153
Model JIBSAW od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2017. Barva černá. Dřevo. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM