Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

SMITH LYRIC BRYLE - mořská zeleň

SMITH LYRIC BRYLE
Model LYRIC od značky Smith z kategorie dámské sluneční brýle. Barva mořská zeleň + tyrkysová.
Kód: 240857BGG54IU#BGGIU

Popis 

SMITH LYRIC SLUNEČNÍ BRÝLE PÁNSKÉ

barva: mořská zeleň

Smith Optics je společnost s více než 40ti-letou tradicí s výrobou očních doplňků, které jsou vyráběny tak, aby si v každé situaci udržely své perfektní vlastnosti. Jejich produkty se vyvíjejí, jejich heslem zůstává stále to samé. Pokračují v nabízení nejmodernějších a technologicky nejdokonalejších produktů na trhu.

Dámské sluneční brýle Smith, model Lyric, lehce zrcadlová, tónovaná skla z carbonic TLT materiálu, který je extrémně odolný proti nárazu, poškození nebo poškrábání, reguluje nežádoucí lomy světla při jejich průchodu sklem a zajišťuje optimální výhled bez tvarových deformací. Polarizační filtr, který minimalizuje přímé paprsky, oslnění a odrazy světla. Rám z odolného materiálu, hydrofilní megol sedýlka, pohodlné nosníky a obroučky zajistí perfektní uchycení a držení na obličeji, 100% ochrana proti UV záření, součástí balení pouzdro na zip a hadřík.

Podobné produkty

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM