Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Sluneční brýle Neff

Položek: 6

Sluneční brýle Neff

Oblíbená značka Neff Vám přináší sluneční brýle, které mají styl a každý je chce! Jejich nadčasové designy skvěle sedí a dokonale chrání oči před slunečními paprsky. Sluneční brýle Neff využiješ na pláži i ve městě a vždy v nich budeš vypadat in. 

Nezapomeň zčíhnout také ostatní Neff!

O značce Neff

V roce 2002 založili Shaun a Joe Neffovi značku Neff. Se sídlem v jížní Kalifornii to byla první coreová snow a skate značka se zaměřením na zimní čepice a kšiltovky.

Neff je značka pro aktivní mládež, kterou podporují jedni z nevětších hrdinů akčních sportů dneška, stejně jako známé osobnosti po celém světe.

Značka Neff má základnu ve městečku Camarillo v Kalifornii a prodává se ve více než 45 zemích po celém světě u vybraných prodejců.

Neff je o zábavě a přinášení nových vibrací do dnešního světa. "Jsme jako stroj na žvýkačky; vypouštíme do světa nekonečné množství příchutí" odpověděl Shaun Neff, když se zeptali jak by popsal Neff Headwear. Neomezujeme se ne jednu konkrétní kategorii,pohybujeme se napříč kulturou sportu, módy a zábavy.

Dnes Neff dosahuje další úspěchy ve světě mladých z kolekcemi Neff Vision a Neff Time lines. Jedná se o unikátní kolekce stylových hi-end slunečních brýlý Neff a hodinek Neff. Spolupracujeme se známými osobnostmi, jako je Snoop Dogg, Deadmau5 a Scarlet Johanson na jejich charitativní akci "Neff Hope", takže značka neustále roste a vyvíjí se.

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM