Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Jak se skejtuje mezi továrnou a zámkem? (Video)Report z Čakovic!

To, že se s novou sezonou vrátí i náš dvorní explorer Bush, jsi vzhledem k jeho magorství a zapálenosti (v tom nejlepšim slova smyslu, samozřejmě!) asi mohl čekat. Co tě ale možná překvapí je fakt, že začal spolupracovat s kamarádem Michalem Suchopárem, což pro tebe znamená pár novinek. Můžeš se těšit na spoustu technickejch triků a kromě klasický fotogalerie pro tebe boys budou točit i krátký videa z projetejch spotů.

09.04.2019 397 0

V úvodu jsme ti slíbili video. A protože sliby se maj plnit nejen o Vánocích a ideálně ASAP, servírujeme ti ho z jedničky hned takhle na startu. Ale nezapomeň, že pod videem najdeš i klasickej textovej report!

Tentokrát jsme pro vás otestovali novej skatepark v Čakovicích, kterej byl otevřenej v září roku 2018. Místní si už dlouho předtim přáli nějakej prostor pro trávení volnýho času a tak městská část vytipovala nevyužívanej pozemek, kterej sousedí se psí loukou. Architekti se snažili co možná nejlíp zachovat atmosféru klidnýho místa schovanýho za továrnou Baumit v blízkosti rybníku a zámeckýho parku.

Nebe nad hlavou, skate pod nohama a továrna s rybníkem za tebou...

Překážky a prvky pro skateboarding jsou tady volený tak, aby svojí velikostí nenarušovaly koncepci místa pro odpočinek. Proto se na ploše najdeš většinou menší streetový prvky (grindboxy, dva menší rádiusy bez kopingu, rail a dvě pumptrackový boule) vhodný pro začátečníky a technický jezdce. Ale díky propojení s přírodou a netradičnímu designu je skatepark vyhledávanej i pokročilejma jezdcema.

 Dominantou parku je 15 metrů dlouhej radius vyskládanej z betonový dlažby s bazénovym lemem. Taková věc je v českym prostředí zatim ojedinělym prvkem. Na ploše je umístěnej taky basketbalovej koš pro hráče streetballu, takže je to prostor vhodnej pro různý skupiny.

Překážka, kterou jinde nenajdeš...

Skatepark se nachází na adrese Za Cukrovarem 976 a dostaneš se sem spoustou autobusů (č.136, 158, 202, 140, 166, 351, a 911 pro noční riders) do zastávky Za Avií. Pokud se sem vydáš autem, můžeš využít parkoviště, který je umístěný přímo před skateparkem.

 — MS & Bush

 

A jestli jsi po tomhle blogu dostal aspoň malou chuť někam vyrazit, mega rádi ti přispěcháme na pomoc v oblasti výbavičky:

[SKATE KOMPLETY]

[DESKY]

[KOLEČKA]

[TRUCKY]

 


Powered by
BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM