Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

S jarem to vypadá černě…

… a tím nemám na mysli jenom počasí, které se tradičně zbláznilo a začalo v momentě, kdy se už většina z nás upíná ke světlejším zítřkům, uvalovat kvanta sněhu a jemu podobných forem srážek i na nižší polohy naší kotliny. Řeč je zejména o dvou párech bot, které jsem pro vás vybrali na testovačku na začátek jara.

07.03.2018 406 0

Sáhli jsme po osvědčených klasikách, které mají velmi dobře nakročeno ke statusu bestsellerů.

Prvním z dvojice temných rytířů není nikdo menší než klasik všech klasiků – Nike SB Dunk Low. Jen samotná skejtová verze téhle původně basketové boty loni oslavila 15 let, behěm kterých si dobyla v mnoha variantách srdce nejen skaterů, ale i lidí, kteří se po povrchu pohybují spíše za pomoci vlastních končetin. V nabídce se za ty roky objevilo neskutečné množství variant – nízké, střední, vysoké, vulkanizované, se všitou neoprenovou botou… no prostě moc. Ale já jsem šel na jistotu a sáhnul po té největší klasice – černo bílé nízké verzi, která prostě musí nadchnout úplně každého.

 

 

No a druhý „černý jezdec“ od Adidasu je sice o něco málo mladší, ale od jeho uvedení na trh jeho obliba vystřelila raketovým tempem a dodnes nemá tendenci polevovat. To je tak, když se Dennis Busenitz pustí do výroby vlastního promodelu inspirované nejlegendárnější kopačkou od Adidas vůbec – úspěch a nesmrtelnost zaručeny! Tahle bota je tak promakaná, že to snad ani možné není. Na jazyku máte sice možnost si odstřihnout jeho horní část, aby nebyl tak dlouhý, ale to je jako sundavat si znak z kapoty Mercedesu (nebo Ferrari nebo si doplňte jinou značku auta, kterou považujete za luxusní).

 

 

Takže tyhle dva kousky netrpělivě čekají v botníku na to, až se počasí umoudří, chodníky uschnou a luka se zazelenají. Do té doby alespoň posílají menší pozdrav.


{cjaffil_pixel} {rtb_pixel}

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM