0

Rukavice Dakine

Život rukavic není lehký! Dostávají se nejvíce do kontaktu se sněhem a proto by měly nejen ochránit, ale i něco vydržet. Snowboardové rukavice Dakine jsou navrženy tak, aby na horách chránily před veškerými elementy zimního počasí, poskytovaly tepelný komfort a zároveň sloužily sezónu po sezóně.

Položek: 57

Dakine rukavice

Na horách potřebuješ kvalitní ochranu, která ochrání před nepřízní počasí.

Do této kategorie spadají snowboardové rukavice Dakine, které nenechají tvoje ruce ve štychu. Díky materiálům udržují ruce neustále v teple a suchu a poskytují maximální komfort. Díky ergonomickým tvarům jsou rukavice Dakine skvěle funkční.

Firma Dakine spolupracuje s mnoha profesionálními snowboardisty a freeskiery, kteří si stěžovali na nedostatek kvalitních rukavic. Proto se firma rozhodla nabídnout kvalitní, technicky propracované rukavice Dakine.

Rukavice Dakine nabízejí nejkvalitnější materiály jako je Gore-Tex nebo Primaloft, které zajistí, aby byly vaše ruce neustále v teple a suchu. 

Protože má každý jiné nároky, nabízí Dakine rukavice prstové i palcové, rukavice Dakine dlouhé i krátké, jarní (tzv. pipe) rukavice, ale i Dakine rukavice do města. Kolekce jsou rozděleny na pánské rukavice Dakine a dámské rukavice Dakine.

Rukavice Dakine nejsou jen technicky propracované, ale nabízejí též velký výběr barev a barevných kombinací. Proto si vybere opravdu každý!