0

REVOLUTION SHOP Praha

Adresa: Revoluční 2, Praha 1

Telefon: +420 602 135 613

Pondělí - Neděle   10:00- 20:00

www.revolutionshop.cz

20.07.2024 79651

 @revoprague      @revolution_praha

Obchod s 15-ti letou tradicí naproti obchodnímu domu Kotva a sousedící s nákupním centrem Palladium.

V přízemí obchodu Vám nabízíme širokou nabídku značek převážně pro dívky.

V přední části přízemí pro Vás máme širokou nabídku bot Vans, DC, Etnies, DVS, Nike a samozřejmě oblíbené boty Adidas. Najdete zde kousky jak pro holky, tak pro kluky a je z čeho vybírat.

V zadní části přízemí obchodu nabízíme nejnovější sezónní kousky pro dívky od firem jako  Roxy, Volcom, Vans, DC, Rusty, Burton ad. Rovněž Vám zde nabízíme doplňky jako jsou pásky, peněženky, kabelky aj.

V prvním patře obchodu Vám každý den mixujeme akční slevové nabídky na veškeré zde umístěné zboží!

V suterénu obchodu najdete tři velké místnosti. V první a druhé Vám nabízíme aktuální pánské kolekce street oblečení od značek jako Carhartt, Volcom, DC, Rusty, Metal Mulisha, Iriedaily, Etnies, Nike a mnoho dalších. Od těchto firem Vám nabízíme široké spektrum produktů - jeansy, kraťasy, koupáky, trička, mikiny, kšiltovky atd. Oblečeme Vás od hlavy až po paty.

Třetí spodní místnost je nabitá snowboardingem a to především značkou Burton. Nechybí však ani další oblíbené značky jako Ride, Lib Tech, Nitro, Gravity, nebo Rossignol. S veškerým výběrem Vám poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší vybavení pro Vás.

U nás se vybaví každý milovník snowboardingu od začínajících jezdců, až po profi ridery.

 

Mapa