Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Palisades

Položek: 5

LONGBOARDY PALISADES

Palisades skateboards- legendární značka longboardů a skateboardů z jižní Kalifornie. Longbordy designují umělci Rick Rietveld, Drew Brophy a Joe Aaron. Tyto longboardy jsou novou érou stylu a designu.

Longboardy Palisades jsou to nejlepší, co můžete dostat. Všechny Palisades longboardy jsou vyráběny v Americe z těch nekvalitnějších materiálů. Na longboard desky Palisades se používá několik vrstev kanadského javoru, který zajišťuje skvělou flexibilitu a pružnost. Longboardy Palisades jsou tak velmi odolné a zábavu si s nimi užijete po dlouhou dobu. Longboardy Palisades využívají precizní offset trucky Gullwing Alpine, s ideálním poloměrem zatáčení. Trucky Gullwing Alpine se výborně ovládají a jízda na longboardu je tak mnohem snazší a stabilnější. Kolečka Palisades přejedou vše, co jim přijde do cesty a jsou opatřeny ložisky ABEC 3-7. Každý longboard Palisades je malé umělecké dílo. Designy vytvářejí přední umělci a nechávají se inspirovat ležérním stylem jižní Kalifornie, který nastolí pohodovou atmosféru, ať už jste kdekoliv.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM