Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

O 30% LEHČÍ BATOHY!

Někdy v počátcích lidstva došlo k prozření, že se břemena nesou mnohem lépe na zádech než v náručí. Od té doby vznikla celá plejáda obskurních nůší, tlumoků a toren, které sloužily potřebám tehdejších lidí a dnes jim neřekneme jinak než batoh. Slouží člověku městskému i horskému a výletnímu, či jejich kombinaci a jak praví staré rčení: “Není nad poctivej ruksak.” Na našem serveru jich nyní naleznete desítky, ne-li stovky, s příjemnou třiceti procentní slevou. Pokud se vám tedy doma valí potrhané plátěnky, či zdecimované bágly, je čas na pořádný upgrade. 

 

10.01.2022 249

 

Není nad prověřený design a spolehlivost firmy Herschel. Model Little America pojí příjemný retro look s potřebami moderního člověka. S takovým batohem vám průchod městskou džunglí nebude činit sebemenší potíže. Praktická vnitřní kapsa pojme notebook do velikost 15″, objem 25 litrů vystačí na střední nákup, studentské potřeby i zásoby na menší výlet. Batoh je samozřejmě nepromokavý a na stránkách e-shopu jej naleznete hned v několika provedeních. 

Dalším doporučeným kouskem je Aevor Trip Pack Proof. Moderní městský vzhled a pohyblivá velikost z něj dělají universálního nosiče pro urbex špacíry i víkendovou turistiku. Batoh je nepromokavý, disponuje přihrádkou na notebook 15″ a ergonomickými popruhy s vystlaným zadním panelem. Ten je dále vybaven prodyšnou síťovinou pro komfortní užívání. Velikost je díky rolovacímu zavírání pohyblivá od 31 do cca 40 litrů. Nabízíme v několika verzích. 

V jednoduchosti je styl, ve stylu je síla a v dámském batohu Vans Deana III je vše. Nepřeplácaný vnitřek, přední kapsa s pořadačem na psací potřeby, telefon a jiné náležitosti běžného užívání. Objem 22 litrů a rozkvetlý desing, co víc potřebujete, co víc chcete?  

                  

Posledním tlumokem z našeho malého průřezu je Burton Ak Side Country. Přesně tohle hledáte, pokud trávíte celé dny na prkně. Odolná konstrukce odpuzující vodu, malá hmotnost a nízký profil – věci, které potřebujete k nerušenému ridu. Díky šikovným popruhům můžete na batoh uchytit snowboard ve vertikální poloze a splitboard v diagonální. V takových případech navíc dopomáhá speciální design k lepšímu balancu. Šikovně umístěna kapsa na lavinovou výbavu umožňuje bleskově zareagovat během jakéhokoli nebezpečí, či při stavbě skoků. 

 

 

Nezapomeňte, toto je pouhý mini průřez. Batohů v akci máme na skladu mraky a slevy trvají do 14. ledna.

Praděda na vycházce, kolorováno.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM