Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Nový fošny na skladě!

Sedm vrstev kanadskýho javoru a kapsoidní konkáva, která spolkne tvoje chodidla s bezpodmínečnou láskou ke shreddu. Všechny fresh desky, který nám před chvílí dojely na sklad, tohle splňujou. Jak jejich potenciál využiješ, je už na tobě!
 

07.06.2019 718

POLAR

Pontus Alv se dá považovat za duchovního otce evropskýho DIY skateboardingu. Nebejt jeho nesmiřitelnýho odhodlání změnit celej svět na jeden velkej skatepark, a esteticky citlivejch kamarádů, který ho vycvakli do snímků Strongest of the Strange a Search of the Miraculous (pokud neznáš, okamžitě si doplň vzdělání!) by spousta riderů ještě tahala koloběžku. A když zrovna nechodí na spoty s prknem, maltou a zednickou lžící, maká na svojí značce Polar. Vzhledem k jeho stylu jízdy je jasný, že to musej bejt prkna bez kompromisu. Pošleme ti malou ochutnávku. Zbytek můžeš zbaštit tady.

 

Někdy si člověk přeje, aby prkno nemusel ogripovat. A tohle je, doslova dohajzlu, přesně ten případ. Domodra mořený dřevo je člověku prostě líto schovat – ale přecejenom, nemáš to na čumandu. Když nic jinýho, zůstane ti grafika znázorňující, kam posíláš svůj strach před dropem. A hlavně neprůstřelný dřevo s univerzální šířkou osm palců, který spolkne všechno, co na štrýtu potkáš.

 


Jestli máš rád pořádnej kus fošny pod nohama, tady zpomal. Necelejch deset palců pojme jakýkoliv chodidlo (jestli jsou babičkovský příslový pravda, gratulujeme tvojí přítelkyni) a podrží tě na rampě i při dávce punkovýho městskýho cruisování. Grafiku dodala banda emzáků z planety Shreddonit73X541.

 


Slova „Rozenberg“ a „chick“ si možná vybavíš v jinym významu. Ale nebuď čuně. Grafik Stefan Narancic by ti název týhle desky určitě vysvětlil jinak. 8.25" ti pohodlně otevírá dveře do všecho od bazénu, přes rampu až po street – pokud na to teda máš. Lit design a kvalitní konstrukce to za tebe neujezdí. Ale víš že se máš na co spolehnout.

 

U Polaru jsme se trochu rozepsali, protože co si budem. Tyhle desky jsou právoplatně na prvních příčkách prodejů i našich databází. Prostě si zasloužily trochu víc toho halogenního svitu světel ramp. Tak je všechny zkontroluj v následujícím odkazu a odpust nám, že to teď vemem trochu rychlejš…

>> VŠECHNY POLAR NOVINKY HLEDEJ TADY <<

 

SK8 MAFIA

Všeříkající název, kterýmu přicmrndávaj i poslední designy. Takže jestli jsi fanda Godfathera nebo Scarface a zároveň i ceníš styl kluků ze Sk8Mafia, neni důvod scrollovat dál. Nezapomínej, že jak tě jakákoli deska zaujme, click it!

 

 

A u mafie tenhle brand s kriminálnim nádechem zůstává i ve světě Simpsonů… Od teď už se na šášu Krastyho nebo školníka Willieho budeš koukat uplně s jinou optikou.

 

 

>> VŠECHNY SK8MAFIA DESKY ČEKAJ TADY <<

 

JART

Pro všechny milovníky zvířat, a nebo spíš animálních triků, Jart přichází s kolekcí Animaniacs. Jsou to hravý desky s nízkym konkávem s 8" šířkou. Takže jestli toužíš při slowmotionech svejch kickflipů vídat slona na New Yorský ulici nebo osedlanýho pštrosa, ano, přesně víš, co přijde. Just klick it baby!

 

 

A touhle zvířecí kolekcí samozřejmě odhalujeme jen nepatrnej vzorek toho, co si Jart pro období Jaro/Léto 2019 připravil. Zbytek, ve kterym se dotýká klimatickejch změn, domácího pěstování nebo oblíbenejch lízátek blíže nespecifikovaný většiny návštěvníků bowlu při slunnym odpoledni, prolítnem jen obrazově:

 

 

>> VEŠKERÝ JART NOVINKY SI NENECH UJÍT TADY <<

 

…a zbytek fakt už jen obrazem

 A bez zbytečnejch keců. Protože dokavaď budem o deskách jen mluvit a pořádně si je neprohlídneš, žádná ti nebude řikat pane.

 

 

 

 

Fuuuu. Snad jsme tě moc nepřehltili! Klidně to vem zase zpátky a pamatuj, že jakoukoli desku můžeš prokliknout a prohlídnout si ji hezky z blízka, případně zjistit, na kterym krámu ji můžeš čapnout a rovnou hapticky prověřit, jestli by ti zrovna ona bezmezně sloužila přesně tak, jak si představuješ.

Všechny nový fošny čekni v následujícím odkazu a keep rollin'!

 

>> VŠECHNY FOŠNY HERE <<

 

 

A nashle někde v tom našem oblíbenym městskym výběhu!


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM