Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

NOVINKY TOY MACHINE

Toy Machine je firma založená pro riderem Edem Templetonem v roce 1993. Zajímavostí je, že se dlouho nemohlo rozhodnout o tam, zdali se společnost bude jmenovat Toy Skateboards nebo Machine Skateboards. Celý problém rozsekl další profík Ethan Fowler, který navrhl, aby se zkombinovaly oba návrhy – voilà Toy Machine byli na světě. Jejich dílna se od té doby nezastavila a získala si respekt napříč globální sk8tovou komunitou.

16.05.2022 153

Na e-shopu nám přistálo několik novinek, takže jsme se rozhodli vám nějaké přiblížit.

 

Skate deska Toy Machine Leabres Insecurity

Pro model kalifornské hvězdy Jeremy Leabrese. Prkno disponuje vysokou variabilitou a pevnou 8“ konstrukcí ze sedmi vrstev kvalitního javoru. S touhle fošnou může lítat přes schody, na streetu, railech i v bowlu a ani se u toho nezapotíte. Příjemným bonusem je povedený design na spodní straně desky. Ten se však s rostoucí intenzitou skejtování jeví spíše pomíjivě – c'est la vie.

 

Skate deska Toy Machine Lutheran Insecurity

Naplnění vize rodáka z Albuquerque v Novém Mexiku Daniela Lutherana. Velikost 8.25“ skýtá velkou stabilitu a univerzálnost. Stejně jako model Leabrese je i tento model vhodný na jakýkoli styl. Každé schodiště, zábradlí, bowl i rádius vám bude říkat pane / paní. Deska je velmi pevná a zhotovená ze sedmi vrstev špičkového javoru – jak už to bývá u Toy Machine zvykem, design za kvalitou konstrukce nikterak nezaostává.

 

Skate deska Toy Machinet Frequency Moduladion

Poslední deska z našeho výběru je rovněž vyrobena ze sedmi vrstev kanadského javoru. Velikost 8.25“ v kombinaci s medium concave je ideální pro ridery, kteří nemají rádi omezení. Deska je v rámci stylu naprosto flexibilní – záleží jen na vaší představivosti a preferencích.

Doufáme, že jsme vám trochu ulehčili s výběrem a sk8tu zdar!


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM