Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

NOVÁ PRAŽSKÁ SKATEPLAZA!

Už jste projezdili všechny pražské skateparky křížem krážem a chtělo by to změnu? Máme pro vás dobrou zprávu. Na Výstavišti nám vyrostla zbrusu nová skateplaza! 

10.05.2021 166

Česká asociace skateboardingu otevřela novou skateplazu pod taktovkou firmy Mystic Constructions na Výstavišti v Praze. Můžete si zde přijít zajezdit kdykoliv od 8:00 do 20:00 a peněženky v klidu nechte doma, protože vstupné je zdarma!


zdroj: https://www.boardmag.cz/featured/na-jake-nove-skateparky-se-muzeme-v-tomto-roce-tesit/ 

Tohle místo ocení nejen nadšenci do skateboardingu, pražská skateplaza má rozlohu 1400 m2 a je uzpůsobena například taky pro basketball, in-line hokej nebo kolečkové sporty, takže na své si tady přijde téměř každý. Avšak pokud dnes nemáte chuť na sport, tak si můžete přijít alespoň pokecat, protože poslední dny se to tu lidmi jenom hemží, ale nebojte místa je tu dost.

fotografie: Daniel Dujsík   

Celá plocha je z hlazeného monolitického betonu a taktéž i prvky a překážky jsou betonové nebo vytvořené za pomocí ocelového plechu. Tak neváhej, vytáhni kámoše a přijď si zasportovat!

 

zdroj: https://dabpraha.rozhlas.cz/rekonstrukce-prazskeho-vystaviste-pokracuje-hotovy-uz-je-treba-novy-skatepark-v-8479746#&gid=1&pid=1

fotografie: Daniel Dujsík

B.G.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM