Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Noční & nákupní vibe na Letný s 80% slevama! Nightshopping se vrací do Popcornu

Stejně jako k noci patří tma, tak k našim kamennejm shopům patří koncept jménem nightshopping. Tenhle rok se už po zavíračce nakupovalo i chillovalo v Easy Rideru a Wanna B, ale teprve s prvnim říjnovym čtvrtkem se takhle akce vrací zpátky „domů“. Comeback tam, kde to všechno začalo. Do kultovního street 'n' skate shopu v samotnym srdci Letný. Do Popcornu.

30.09.2019 593

To, že nightshopping zapustil kořeny zrovna tady, neni náhoda. Zaprvý je tady blízkost legendárního skate spotu na Stalinovi, ze kterýho je to do Popcornu co bys ložiskem dohodil. Takže ideální místo pro odpočinek po dlouhym riderskym dni.

Zadruhý je to lokace na letenskym bulváru Milady Horákový, kterýmu by jeho noční atmošku mohly závidět klidně i ty nejvíc ubercool strasse z východního i západního Berlína.

A na co že se teda v rámci tohohle slavnostního comebacku můžeš těšit ty?

  • Slevy od 20 (to je minimum, kterýmu se nevyhnou ani ty nejnovější kousky) do 80 %. A narozdíl od těch cheap akcí všude jinde, u nás se slevy sčítaj!
  • Welcome drink v podobě prosecca nebo džusu nebo obojího (řikal tady někdo mimosa?)
  • Chlebíčky jakožto welcome snack aka nezapomínáme ta to, že jsme Češi
  • Dobrou hudbu, ještě lepší náladu a hlavně pohodový nakupování za ještě pohodovější ceny

Tak si zapisuj do kalendářů, diářů nebo prostě jen za uši datum 3. 10. (je to čtvrtek, taky známej jako malej pátek), čas 20:00 – 22:00 a adresu Milady Horákové 32, Praha 7! 

 

>>ZÚČASTŇUJ SE A ZAJÍMEJ SE O FB UDÁLOST POD TIMHLE ODKAZEM<<

 

Nejstylovější pre-game v Praze by

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM