0

Dámské mikiny

Mikiny patří mezi celoroční sortiment oblečení a vybrat si můžete mikinu s kapucí či bez, přes hlavu nebo rozepínací, klasickou nebo třeba technickou. Obsáhlá nabídka mikin nejrůznějších střihů, barev a značek jedině u nás!

Položek: 194

DÁMSKÉ MIKINY

Mikina je součást oblečení, kterou využijete v průběhu celého roku.

Jako první vrstva, jako druhá vrstva pod bundu - mikiny mají využití po celý rok. Mikiny s kapucí i bez, mikiny na zip i přes hlavu, s kapsami tzv. klokanky - všechny druhy dámských mikin dostanete na stránkách našeho e-shopu. Okouzlí Vás dámské mikiny Nikita, Roxy, Rusty, Bench, Volcom, Grenade, Adio, Burton, Nugget, Vehicle, Adidas a mnoho dalších značek, které možná ani neznáte.

Mikiny jsou nabízeny v nejrůznějších modelech. Určitě nejoblíbenější je mikina s kapucou, která v případě potřeby ochrání i hlavu a uši.
Stále více lidí vyhledává mikinu bez kapuce, tzv. crew mikinu. Mikina crew se dá skvěle použít jako druhá vrstva pod bundu, aniž by někde překážela kapuce.

V nabídce jsou také mikiny na zip, které v případě potřeby můžete rozepnout nebo zapnout.

Pro snowboarding je jako druhá vrstva nejideálnější fleecová mikina, která odvádí pot a skvěle funguje s technickými materiály zimní bundy.

Ať už budete kdekoliv, kvalitní mikina se hodí vždy a všude!