Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

LETNÍ VÝPRODEJ

Léto pomalu eskaluje k novým dobrodružstvím a zájezdům, letní noci dýchají ujetými zážitky s jedinečnou atmosférou a stupnice teploměru pomalu přestává stačit. Počasí je výborné ale oblečení mu musí jít na ruku. Pokud právě koukáte do svého šatníku a zjišťujete, že máte k dispozici poměrně hezký letní pytel od brambor, nezoufejte a navštivte náš e-shop. Spustili jsme pro vás skvělý letní výprodej.

12.07.2022 189

Pánské žabky Reef Voyage jsou povinnou výbavou každého letního požitkáře. Noha v nich hezky dýchá a zároveň jsou skrze technologii Swellular abnormálně pohodlné. Nezapomeňte, že pláž je cíl, který vyžaduje cestu a s těmito žabkami dojdete mnohem dál.

V podobném duchu se nesou i dámské žabky Janel firmy Roxy. Povedený rustikální design s etnickým vzorem zkrátka nikdy neomrzí. Flip-flopy se velmi dobře nosí a budou sloužit jak u vody, tak v rozpáleném městě.

A když už jsme u těch plážových, potažmo vodních motivů, máte plavky? A mohli bychom je vidět. To jsme si mysleli. Koupací úbor by neměl chybět žádnému létomilovi a takové koupáky Quiksilver Butt Logo čerpající z archívů osmdesátých let rozehřejí nejedno nostalgické srdíčko.

Pro dámy pak doporučujeme model Skye Whitsunday Celeste. Jde o trojúhelníkový top s příjemně namíchanými pastelovými barvami. Má vyjímatelné měkké košíčky a dvojitý posuvník pod prsy, takže můžete měnit tvar košíčku pro míru krytí – pohodlí je to hlavní. Zavazování je řešeno šňůrkami za krkem. K plavkám si pak nezapomeňte přikoupit i spodní díl, ale to samozřejmě záleží na vaší fantazii a kreativitě.

To byla jen malá ukázka. Celý výběr naleznete zde! Nezapomeňte, není špatného počasí jen špatného oblečení.


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM