Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Jak bejt cool kid i v 90 letech? Kappa a Disney maj kolabo & jednoduchej návod

Jestli sis náhodou myslel, že jsme kvůli tomu všemu vánočnímu a novoročnímu šílenství zapomněli přidávat na shop nový kolekce, jseš vedle jak ten vánoční strom, co neni smrk ani borovice. Nejnovější kolabo, který jsme pro tebe chytili do naší stylový sítě, maj na svědomí Kappa a Disney. Tak si dej pořádnou představovačku.

28.12.2018 674 0

Začneme takovou hádankou. Tenhle týpek má o dost větší uši, než se tak nějak standardně sluší a patří. K tomu letos oslavil 90. narozeniny. A málokdy ho potkáš na obličeji s něčim jinym, než přitroublym americkym úsměvem. Ale přes to všechno si drží styl a je fresh jak smoothie, co právě opustilo mixér.

Správná odpověď je... *pro někoho dramatická, pro někoho otravně dloooouhá pomlka* ... Mickey Mouse. Jestli jsi tušil, dostáváš od nás upřímnou gratulaci, vyhráváš dobrej pocit a jako bonus ti přidáme ujištění, že tvůj zrak je i přes ty hodiny pravidelnýho ponořování do nejrůznějších displejů furt ještě v pořádku. Titulní fotka je totiž taková trošičku větší nápověda.

A právě tenhle myší štramák je hlavní motiv nejnovějšího kolaba, který objevíš v našich fyzickejch i virtuálních regálech. Kappa si plácla s Disney a k devadesátinám nadělila Mickey Mousovi společnou kolekci.

Náš názor na temhle počin se vleze do dvou slov. Ceníme to. Kappa totiž patří spíš k těm víc serious brandům u nás na shopu. Hodně si zakládá na svym 80's a 90's odkazu a v designech se drží svojí osvědčený linky italský sportovní elegance. O to víc nás baví, že si pustili na trika, mikiny, tepláky a kraťasy zrovna tady Mickeyho.

Kdo jinej než Mickey Mouse je symbol hravosti, dětský rozpustilosti a dobrodružství, který nikdy nekončí. I když je číslo tvýho věku dělitelný dvojkou, tady je naprosto lichý, kolik to vlastně je. Jestli jestli je tvoje občanka ještě teplá z tiskárny, nebo jseš už ve fázi, kdy ročník narození zatajuješ jak politik svoje příjmy. Jakmile si na sebe oblíkneš tyhle kousky, stává se z tebe automaticky na hned cool kid.

Tahle spolupráce je prostě výjimečná. Ostatně vždycky když se spojí Itálie a Amerika, vznikaj z toho zajímavý věci. Věci, který někdo miluje a někdo nenávidí. Ale ať už to byl Al Capone, Al Pacino, nebo Pizza Hawaii, na řeči ostatních nikdy moc nedali.

A ty bys to měl brát stejně. Jestli tě kolekce Kappa X Disney baví jako nás, prostě si ji kup. A nos ji sebevědomě jako ten největší capo di tutti. A zároveň se tim bav jako dítě, co si hraje na plácku. Protože o tom to přece celý je. Že jo, Mickey?

 

>> CELOU HRAVOU KOLEKCI KAPPA X DISNEY NAJDEŠ POD TIMHLE POHÁDKOVYM LINKEM <<

 

Hrdej sponzor všech přerostlejch dětí,

Tvoje BS Crew

 

 


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM