Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Hvězdy září nejen v září. Ale nakoupí v něm trička a mikiny s 30% slevou

Hned na začátek ti vysekneme jednu omluvu. Jo, za to klišé v nadpisu. Víme, že tohle pořekadlo je oposlouchaný jak songy, co hrajou na Evropě 2. Okoukaný jak stošedesátá letní repríza Chalupářů. Ale když nám dáš šanci a budeš číst dál, tak ti vysvětlíme, jak jsme to mysleli a proč jsme přidali to slovo navíc. Jo a taky tam najdeš přes 1500 zlevněnejch triček a mikin. To už za rozklik stojí, ne?

18.09.2018 526 0

Možná sis všiml toho, že většina normálních shopů jede podle zajetýho slevovýho schématu. Velkej výprodej po Vánocích, velký slevy na začátku léta a pak sem tam nějaká ta „akce“ (škoda, že uvozovky nejdou napsat CAPS LOCKEM, PROTOŽE TADY BY SE TO HODILO) typu sleva na snowboard uprostřed května.

Jenže, jak už jsi asi poznal, my jsme cokoliv jen ne tvůj obyčejnej shop. A právě kvůli tomu ti po celej rok za rozumný ceny servírujem kousky čerstvější než buchty od babičky. A aby toho náhodou nebylo málo (v tomhle jsme zase stejný jak tvoje babička, chcem ti furt přidávat!), tak si jednou za čas dáme takovej malej sraz s cenama. A tim nemyslíme, že s nima pokecáme o životě, ale že je prostě srazíme dolů o pár desítek procent.

A proč to teda všechno děláme? Tady se dostáváme k vysvětlení toho upravenýho klišéčka z nadpisu. Sami dobře víme, jak skvělej pocit je zazářit tim kompletně fresh outfitem. Jak magický je odstřihávat cenovky z úplně novýho trika a otevírat tu krabici s botama. A všechny tyhle hvězdný feelingy by sis podle nás měl dopřávat častějc než dvakrát do roka. Samozřejmě bez toho, aby tvoje peněženka vykrvácela jak tenhle legendární bengr.

Tak jo, srdíčko už máme vylitý, pojďme k věci. Přes 1500 mikin a triček se už těší na tvý kliky, objednávky a oblíkačky. Tak jim koukej udělat radost co nejdřív, protože už v neděli 23.9. tahle akce končí. Tak rozklikávej buď tenhle hromadnej link, nebo to vem hezky postupně:

 

Dámský trika

(Roxy, Kappa, Converse,...)

 

Pánský trika

(ThrasherNikeHUFF,...)

 

Dámský mikiny

(Femi StoriesVansRip Curl,...)

 

Pánský mikiny

(VansCarharttQuiksilver,...)

 

Tak co, vybráno? Jestli furt ne, důrazně doporučujem ten úplně poslední link. Takovej final boss mezi odkazama:

>>NECH SE OSVÍTÍT VŠEMA 1500 KOUSKAMA POD TIMHLE LINKEM<<

 

Nikdy nepřestávej zářit,

Tvoje BS Crew


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM