Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Hot collab Grizzly X Hulk aneb Méďa na zelenejch steroidech

27.02.2018 184 0
Hot collab Grizzly X Hulk aneb Méďa na zelenejch steroidech

 

V jednom časáku jsme kdysi četli, že když se Hulk naštve, dá si horu k snídani. Teď tu s odstupem času koukáme na novinku, co nám přistála na shopu a všechny vzpomínky na ty roky s komixama se nám vracej. A máme taky hlad. Hlad po zbrusu nový artový kolekci, která vznikla v limitovanym množství.

 

Grizzly Griptape je brand, kterej vyrábí jedny z nejkvalitnějších gripů na skateboard. Čím dál častěji si ale tenhle medvídek ujíždí na kolekcích oblečení. A nutno podotknout že ne jen pro skejťáky.

 

Tak letos v únoru spatřila světlo světa kolekce, v níž spojili síly skejtovej méďa a nejnasteroidovanější marvelák všech dob. A vznikl collab Grizzly X Hulk

 

 

Jestli ti pořád čouhá komix z batohu a vyhlížíš den, kdy se u tebe projeví superpowers, jsou tyhle GRIZZLY X HULK trika a mikiny must. A kdo je nemá, zelená jen závistí. 

 

>> PROHLÍDNI SI CELOU EDICI GRIZZLYHO S HULKEM <<

 

HOT EDIT: Grizzly se vytasil ještě s jednou marvelovskou třešničkou a doskladnil nám kolekci, ve který hraje prim ten nejzapálenější rider, co kdy Marvel universe viděl. Ghost rider. 

 

Vypadá to trochu jako Thrasher, ale pěkně řízlej komixem. Takže za nás tihle dva nejlepší collab měsíce! 

 

Život je větší zábava s komixem ruce, 

tvůj BS tým


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Novinky Carhartt WIP Tady!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM