Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Existuje perfektní městský batoh?

Dva popruhy, pár kapes, nějaký ty zipy. Na první pohled tě asi taky může napadnout, že batoh přece neni žádná věda. Ale jestli jseš zkušenej městskej dobrodruh, tak víš, že najít správnej batoh do tý nekompromisní betonový džungle neni vůbec sranda. A proto nabíháme na tvoji obrazovku my, abychom zase jednou zachránili den. A pomohli ti najít ten absolutně dokonale perfektní městský batoh.

03.09.2018 1073 0

Nároky na styl jsou vyšší než kdy jindy. Zároveň si nemůžeš dovolit jen prázdnou designovku, do který se ti nevejde ani svatá trojice klíče – mobil – pěněženka. A jak důležitý je pohodlí, ti asi taky nemusíme vysvětlovat.

Jo, je to prostě nelehká doba. A proto jsme tu my a přinášíme ti tohohle průvodce. Městský batoh podle Boardstaru, vydání 2K18. Kochej se.

Abychom se dostali k tý otázce z nadpisu. Jasně, že jo. Ale neexistuje jeden recept, podle kterýho by se dal vybrat. Bavíme se totiž pořád o batohu do města. A i když má tenhle prostor svý mouchy (nedá se v něm jezdit na snowboardu a lidi v mhd občas smrděj), tak mu jednu věc nemůžeš upřít.

Přináší ti totiž možnosti nekonečný jak kolumbijský telenovely. A díky tomu, že je každej využívá jinak, se tady prostě nemůžeš nudit. Ale i z tohohle důvodu neni možný najít jeden jedinej svatej grál, kterej by byl nejlepší pro všechny. Každýmu hráčovi na tom velkym betonovym hřišti totiž vyhovuje něco jinýho.

Takže tě tady nebudeme zasypávat nudnejma všeobecnejma poučkama. Místo toho ti radši naservírujem takovou ochutnávku z našich skladů. Možná se ti už teď zdá, že je to pořádná nálož. Ale věř tomu nebo ne, tohle je fakt jen špička pořádně stylovýho ledovce. A jestli nevěříš, proklikej si to sám.

UCON

Minimalistickej berlínskej design v kombinaci s absolutní německou precizností ve funkčnosti. Pro všechny, který věděj, že míň je někdy úplně nejvíc.

UCON Hajo

Polstrovaný záda i popruhy, mega praktická kapsa na notebook a nenápadný zapínání na kovovej patent. Design jednoduchej jako ein zwei drei. Prostě germán ve vůni, jak má bejt.

 

THE PACK SOCIETY 

Přijde ti, že ve tvym životě je dobrodružství jako hasičský auto, který nikdy nezastavuje? Tak přesně pro tebe jsou stvořený tyhle bágly od holandskýho brandu The Pack Society. Veprostřed teaseru najdeš 23 litrový modely Premium, na křídlech mladší sourozence aka 10 litrový varianty small.

Trocha divočiny neni nikdy na škodu. Ať už se bavíme o životě, nebo o designu batohů.

 

HERSCHEL

Když bratři Cormackové v roce 2009 zakládali brand Herschel, asi netušili, s jakou hipsta vlnou si zahrávaj. I když. Ten skvělej design a boží zpracování i v těch nejmenších detailech tomu mohly trochu napovídat. Tvůj vnitřní hipster po nich touží víc, než po kafi a avokádu. Tak co kdybys ho trošku stylově nakrmil?

HERSCHEL Little America

Miluješ objevovat nový místa, jídla a zážitky. Zároveň si ale umíš vzít to dobrý ze starejch časů. Dobře totiž víš, že některý věci jsou prostě nadčasový. Třeba design modelu Little America.

 

FJALLRAVEN

Jakmile lidi uviděj na tvejch zádech tu lišku, bude jim to jasný. Hned poznaj, že maj tu čest s někym, kdo ví, co je to styl a kvalita. Fjällräven je spolu s Ikeou to nejlepší, co dalo Švédsko světu. Batohy maj akorát tu výhodu, že je už v krámě dostaneš komplet. 

 

VANS

Krytí zad pro všechny, který nezapomínaj na svý kořeny. Vans batohy jsou nestárnoucí klasika, která se ze zad skateboardistů dostala na... záda uplně všech. Ale s těma designama a pohodlím, který s nima zažijou tvý ramena, se tomu upřímně nemůžeš divit.

 

DAKINE

Jestli patříš mezi lidi, který maj rádi širokej výběr, jseš tady správně. Jen u nás na shopu máme přes 300 Dakine batohů. Množství barev v týhle sekci závidí i samotná duha. A radši ani nezačínáme o tvarech, velikostech a dalších lahůdkách. Long story short, tady najdeš prostě všechno.

 

NIXON

Neni nad poctivej americkej batoh. Nejen, že se s nim na zádech budeš cejtit svobodnějc než orel a tvůj outfit dostane vždycky 50 hvězd z 50, ale hlavně se ti do něj vejde každej poklad, kterej zrovna přenášíš.

 

Při nakupování ti kryjeme záda (nejen batohama),

Tvoje BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM