0

EL NIŇO SHOP Praha

Adresa: Palackého náměstí 2, Praha 2

Telefon: +420 602 135 760

Pondělí - Neděle   10:00- 20:00

www.elninoshop.cz

21.08.2022 9387

 @elninopraha      @elninoskateshop

EL NINO SHOP je legendární třípatrový skate & snow shop nedaleko pražské náplavky. Obchod má za sebou přes 20 úspěšných let a patří mezi největší prodejny v Evropě s tímto zaměřením.
 

V jedné části obchodu je možnost výběru obuvi Vans, Etnies, DC, DVS, Globe, Nike Sb, Adidas či Emerica. V prvním patře najdeš dámské oddělení, které mají holky vyhrazené jen pro sebe. Najdeš tu značky Roxy, Volcom, Billabong, Vans, Femi Stories a mnohé další. V suterénu se nachází pánské oblečení světoznámých značek jako Vans, Volcom, Carhartt, Dcshoeco., Quiksilver, IrieDaily, Rip Curl, FOX, Metal Mulisha, Horsefeathers a další. Dále si u nás můžeš pořídit skvělé batohy, v nabídce máme inovativní Aevory z recyklovatelných materiálů nebo modely od značek BURTON, DAKINE, Volcom, Ucon, VANS a mnoha jiných.

 

V druhé části obchodu seženeš celoročně kompletní výbavu na skateboarding. Máme pro tebe připraven ohromující výběr skate sortimentu ve stylovém a originálním prostředí. Pořídit můžeš i takové lahůdky, jako barevné gripy, čističe gripu, pračky na ložiska, téčka, bushingy, spacery, speed ringy, kingpiny, matky na trucky apod. Nabízíme ten nej výběr skateboardových desek JART, AMBASSADORS, FLIP, CRUZADE, POLAR, PRIMITIVE atd., kolečka BONES a trucky INDEPENDENT. Než ti to na počkání zkompletujeme, můžeš se usadit do křesla a začíst se do časopisu Thrasher Magazine nebo mrknout na skate filmy.

 

V zimních měsících, od listopadu do dubna, tady vládne snowboarding. Zpravidla nabízíme inovativní vybavení jako jedni z prvních na trhu. Nabízíme nejkvalitnější a nejnovější kolekce snowboardů včetně experimentálních modelů. Vlajkovou lodí jsou ručně vyráběné snowboardy z USA – značky Lib Tech, GNU a ROXY. Nesmí chybět ani Burton, od kterého u nás koupíš snowboardy, vázání, boty, bundy, kalhoty i termoprádla. Dále nabízíme ostřílené snb značky jako Rome, DC, Bataleon, Lobster, Gravity, Union a Bent Metal. Helmy a páteřáky POC, SMITH a ANON se postarají o tvoje bezpečí, kukly a nákrčníky zase o to, abys byl/a pěkně v teple. Jednoduše – u nás seženeš úplně vše, co potřebuješ ke skvěle strávenému dni na horách i ve městě.