Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Doplňky 30 % off!

Helmy sluší ti velmi, ponožky vem na nožky a čepkou bojuj se zimní depkou! Připravili jsme si pro tebe slevu 30 % na všechny doplňky doplňující tě do plně vybavenýho a šťastnýho ridera. Na co máš chuť dneska, budou to rukavice do zimnice nebo páteřáky na svah i na svařáky?

17.02.2020 290

V Boardstaru jsme si řekli, že tě tuhle zimu pořádně vybavíme všim, co je potřeba jak na ježdění, tak na městský pofely. Už jsme ti naservírovali libový slevy na bundykalhoty nebo třeba na Burton. A protože toho ještě furt nemáme dost, rozhodli jsme se doplnit tvůj život o nějaký ty kvalitní doplňky.

Bezpečí je vždycky na prvnim místě, proto jsme pro tebe zlevnili třeba brejle na snowboard, se kterejma uvidíš i sněžnýho muže na 30 km daleko, nebo taky chrániče, se kterejma se padá jedna radost. Ve slevách najdeš ale i věci do města, třeba čepky. 

Už tě nechceme zdržovat od doplňování skříně, 

obrázky jsou klasicky proklikový, 

tak klikej jak o život, 

akce končí už v neděli!

 

 SAFE IS THE NEW COOL 

Nezapomínej, že i nejšikovnější rideři můžou mít špatnej den, nebo třeba jenom jeden špatnej pád. Buď safe a buď dobrej.

   

 

     

 

 

 NA ZAHŘÁTÍ 

Máme spoustu kousků, na který se můžeš spolehnout i na tom nejzmrzlejšim ledovci.

 

 

 

  KAM TO BREJLÍŠ?  

Každej ví, že bez dobrejch brejlí nemůže na svah. Proto jsme vám zlevnili ty největší libovky!

 

Ze svahu zdraví,

tvoje BS Crew


BLACK FRIDAY Podívat se

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM