Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Disney X Femi Stories: Jak to vypadá, když se z příběhů stávaj pohádky

Femi Stories máme v našem repertoáru už dlouho. Kvůli jejich originálnim designům a přijemnejm materiálům patří mezi nejoblíbenější brandy v dámský sekci. Takže když dropnuli kolekci ve spolupráci s Disney, bylo nám od první chvíle jasný, že tohle prostě u nás na shopu musíme mít. A dopadlo to jak jinak než pohádkově. Máme to. Tak si s náma dej takovou rychlou představovačku.

09.11.2018 475 0

Za každou holkou stojí nějakej příběh. Třeba ten za dvěma sestrama, který v podstatě na koleni založily brand Femi Stories, má dost šťastnej konec. Dneska si totiž jejich pestrobarevný deisgny oblíkaj holky po celý Evropě od Londýna po Athény. Prostě happy end se všim všudy. A jak dobře víš, pro ty jsme my měli slabost vždycky.

A tenhle příběh teď dostává oficálně pohádkovej nádech. Možná to byl symbolickej záměr, možná to byla jenom random náhoda. Kdo ví. Ale důležitý je, že Femi Stories spojily síly s fairy-tailovym magnátem jménem Disney. A pouštěj do světa kolekci, o kterou jsme tě prostě nemohli připravit.

  

Medvídek Pů gang je ten nejhustší gang...

Message, kterou tyhle designy vysílaj do světa, je jasná. Nikdy neni pozdě na to, pozdravit svý vnitřní dítě. Nebo s nim chvíli pofelit. Nechat ho hrát. Pustit ho ven. Najít na to odvahu se může zdát těžký. Ale přesně tady Femi Stories podávaj pomocnou ruku. Protože všechny tyhle designy vypadaj zatraceně dobře.

Tak se proklikej přes libovolnou fotku do nákupní sekce a udělej si trochu tý dětský radosti. Dobře víme, že miluješ nový věci víc než Medvídek Pů med. Ten se s nim taky nikdy moc nešetřil a vidíš, jak byl vždycky šťastnej. Ne všechno musí bejt v životě komplikovaný. Když se ti něco líbí, vem si to. Dětsky jednoduchý.

 

MIKINY

 

TRIČKA

BUNDA

 

 

Never stop playin'
BS Crew

 


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM