0

DC SHOES

S nadšením představujeme nejnovější kolekci skate bot a oblečení od DC SHOES, která čiší energií dobrodružství a odvahy každým coulem. Pro všechny, kteří hledají způsob, jak vyjádřit svou jedinečnost na skateboardu, není lepší volbou než DC Shoes.

21.03.2024 127

DC Shoes boty jsou navrženy s ohledem na nekompromisní výkon a styl. Od odolných kožených materiálů až po technologicky vyspělé podrážky, DC boty přinášejí kombinaci pohodlí a odolnosti, kterou potřebuje každý skater. S novými inovacemi v designu a konstrukci vás DC boty povznesou na další level.

DC KALYNX ZERO
Představujeme vám novinku: Boty DC Shoes Kalynx Zero, kde se inovace prolíná se stylem. Model Kalynx Zero přináší spojení dvou ikonických siluet - elegantní svrš
ek Kalis Lite s robustní podrážkou Lynx Zero. V této dokonalé synergii se mísí pohodlí, výkon a nezaměnitelný styl DC Shoes. Je to jako spojení dvou světů: napůl Kalis Lite, napůl Lynx Zero, ale zcela a naprosto DC Shoes.

 

     

 

Taky třeba takové legendární DC COURT GRAFFIK se s postupem času neustále zlepšují. Typická nadupaná silueta se neustále vyvíjí díky trendy barvám, výraznému logu DC a novým materiálům, které vybočují z běžného standardu.

     

 

Připravte se na revoluci ve vašem šatníku a na skateboardu s nejnovější kolekcí DC bot a oblečení

Prozkoumejte naši online nabídku nebo navštivte naše obchody ještě dnes a objevte, co vše DC Shoes vám může nabídnout.

 

Skate DC Shoes forever heart