Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

David Luu a zhodnocení sezóny

06.01.2017 933 0
David Luu a zhodnocení sezóny

Náš rider David Luu nám poslal děkovný dopis za to, že podporujeme jeho snažení ve světě skateboardingu. David je rider, kterého je radost sledovat. Jeho progres za poslední roky je obrovský! Tohle je jeho zhodnocení sezóny. Díky Davide!

 

Ahoj do Boardstaru,
tak na úvod bych chtěl moc poděkovat za podporu v tomhle roce! Tenhle rok mě asi posunul úplně nejvíc a je to z části i zásluha vaší podpory. Za největší úspěchy roku 2016 považuji 2. místo na světovém poháru GRANDPRIXBEROUN, a to že jsem se na Mystic skate cupu kvalifikoval do semifinále. Pak určitě 1.místo na Refresh contestu. Za rok jsem společně se skejtem procestoval Barcelonu, Německo, Rakousko, Řecko a byl na spoustě tour po čechách. 

Díky Boardstaru za vše v roce 2016 a přeju to nejlepší do roku 2017!
 

 


Kategorie

Prostor pro vás

Náš blog je otevřený všem, kteří by chtěli jeho prostřednictvím cokoliv sdělit světu.

Pokud chcete uveřejnit zajímavost ze svého okolí, inspirativní zážitek, bulvární skandál, informace o připravované akci nebo report z uskutečněné akce, tak neváhejte a posílejte své články včetně fotek na blog@boardstar.cz

Zajímavé články obratem uveřejníme.

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM