Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Darkstar: Temná hvězda tvýho stylu

Existujou vůbec graficky vychytanější skejty než ty od DarkstarMáme svoje pochybnosti. A když se k nim ještě přidá vymazlená technická kvalita, volba ještě nikdy nebyla jasnější. Tahle hvězda na svý kosmický cestě zkrátka jenom stoupá. A my ti teď v shopu nadělujeme peckový desky a kolečka od brandu, kterýmu bylo skateboardový nebe málo a radši doplachtil až do vesmíru.

14.09.2020 252

Víš, co znamená přísloví sic parvis magna? Hráči Uncharted určitě kývou hlavou, pro zbytek doplníme, že se často překládá jako „velké věci z malých začátků". Přesně tak by se dala popsat cesta brandu Darkstar. Ten v roce 1997 založil rider Chet Thomas a jeho začátek byl ještě menší, než se zdá. Thomas totiž odstartoval po vzoru Stevea Jobse, a to přímo ze svý garáže, kterou měl jeho táta zařízenou jako sklad zboží ze svýho podnikání. Když táta radši přešel k zubařině, Thomas garáž otočil ve skromnou dílnu, kde začal vyrábět kolečka na skejt, a nacpal do značky posledních 10 tisíc dolarů, co měl v tu chvíli na účtě. A tomu už říkáme pořádnej dedication.

Ambice Darkstar nebyly velký, šlo hlavně o poctivý řemeslo a cestu, jak zviditelnit grafickou práci Chetova bráchy Matta, kterej se postaral o všechny malůvky na kolečkách. A protože je od Boha políbenej talentem, jeho ikonický designy se velmi silně zapsaly do dějin značky a celýho skateboardingu. Ke kolečkům se pak přidaly i parádní desky a skatekomplety, který se ohlížej zpátky za bohatou vizuální historií značky, ale zároveň udávaj novej směr. Darkstar je zkrátka nefalšovaná rodinná firma, zrozená z čistý lásky ke skateboardingu, kterou definuje její kvalita a obrazová rozmanitost.

 

 

A my ti teď přinášíme to nejlepší, co jejich letošní kolekce nabízí!

V první řadě tyhle krutý desky z řady Inception R7, co odkazujou na old-school heavymetalový designy typický pro Darkstar. Těmahle throwback kouskama si připomeneš zlatou éru skateboardingu a sebevědomě vstoupíš do tý nový, ještě zářivější.

 

A pak tu máme letošní řadu Levitate, která oživuje styl osmdesátkovejch fantasy her na Nintendu. Její krásný retro provedení ale dalece převyšuje svojí dobu a i dneska působí zatraceně fresh.

 

A nesmíme zapomenout na základní kámen celý značky i dobrýho prkna, a to sice pořádný kolečka. Tyhle wheels krásně padnou k novejm deskám a spolehlivě tě podržej při jízdě ve skejtparku i na ulici.

 

 

>> A VŠECHNO OD DARKSTAR NAJDEŠ TADY! <<

 

S nadílkou plnou hvězd,

tvoje BS Crew.


VÍKEND PLNÝ SLEV + DOPRAVA ZDARMA To chci

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM