Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Converse One Star Dark Star: Když je jedna hvězda víc než pět

Asi to tak bylo vždycky, ale v dnešní době to platí obzvlášť. Lidi chtěj pořád to nejlepší. A ještě ideálně v takový podobě, aby šla ta dokonalost nějak změřit nebo vyjádřit číslem. No a všechny ty lajky, procenta a hvězdičky tuhle naší hodnotící obsesi jenom podporujou. Ale co se jednou takhle na všechno to porovnávání vykašlat, nazout si ujetý boty a prostě se jenom bavit?

06.02.2019 402 0

Proč jsme se hned v úvodu pustili do týhle skoro až filozofický úvahy? Protože přesně s touhle myšlenkou lidi z Converse vytvářeli jejich nejnovější edici nazvanou One Star Dark Star. Určitě. Jsme si tim skoro jistý. Aaa nebo jsme jí možná měli my, když jsme pro tebe nejčerstvější One Stary naskladňovali, no.

Na tom ale stějně nesejde. Důležitý je, že teď už na tebe čekaj ve všech našich virtuálně internetovejch i opravdově kovovejch regálech. A těšej se, až je začneš využívat přesně v souladu s jejich mantrou. Rated One Star.

Trocha devadesátkovýho vibu ještě žadnýmu plakátu neublížila...

(PS: všechny obrázky jsou proklikový)

I když je tvůj život jako z filmu, neznamená to, že nemůžeš občas zajít do kina...

Ať to ale nevypadá, že ti tady tlačíme do hlavy nějaký abstraktní myšlenky jak tvoje češtinářka, pokusíme se ti to přiblížit na pár konkrétních příkladech, který určitě dobře znáš. Někdy to přece je tak, že i když se všechno zdá přesně jak má bejt, nakonec to tak nějak neni vono.

Ty nejlepší dovolený nebejvaj ty s precizně naplánovanym programem, během kterejch spíš v tom nejlíp hodnecenym hotelu, jíš jenom v těch nejlepších restauracích a chodíš jen po těch nejvybranější památkách. Mnohem lepší jsou ty trošku random, při kterejch se třeba ztratíš, uvidíš i to, co jsi nikdy vidět nechtěl/a, ale doopravdy něco zažiješ.

Jak by řekli kluci z Kriss Kross (když už jsme v těch devadesátkách): „JUMP, JUMP!“

Dezert dneska podáváme stylově...

Úplně stejný to je v party světě. Dlouho dopředu plánovaný akce, na který se tak těšíš, většinou nejsou zas takový terno. Určitě ne v porovnání s těma spontáníma nočně-ranníma výletama, který přijdou naprosto bez přípravy a očekávání. A čim míň času jsi strávil/a jejich plánováním, tim víc času pak trávíš vzpomínáním na ně. A prohlížením všech těch strašnejch fotek, který druhej den najdeš v lepším případě ve svym telefonu, v horšim případě někde na internetu. 

A rozepisovat se o vtipech je asi úplně zbytečný. Ty nejlepší nenajdeš ve filmech nebo seriálech, kde se s nima scénaristi potěj dlouhý hodiny. Největší záchvaty smíchu máš stejně vždycky z těch nejvíc reatrdích fórů, který chápeš jen ty a tvý kámoši.

Tahle bota je tak moc plná života, že ti prostě občas sama od sebe odpluje.

Když máš ten sprvánej mindset, jsou žlutý tenisky vhodná obuv úplně kamkoliv...

Co říct závěrem? Jestli ti nedělá problém užívat si na maximum, ať už jsou okolnosti jakýkoliv, jsou Converse One Star Dark Star střevíce přímo pro tebe. Protože jednu věc týhle botě nemůžeš vzít. Že je prostě zábavná.

Nevíme, jestli to dělaj ty výrazný (až devadesátkově sviťavý, hehe) barvy, zajímavě chlupatej semišovej povrch nebo ta kontrastní, na Converse netradičně černá hvězda. Tyhle boty prostě nenuděj a taky ti budou vždycky připomínat, že by ses v nich hlavně neměl nudit ty. A to je na tomhle světě přece hlavní, ne?

 

>> 2 nejčerstvější, ale i 20 dalších Converse One Star modelů najdeš pod timhle hvězdnym linkem <<

 

Hvězdnou zábavu přeje,

BS Crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM