Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Českej pohár & souboj skateshopů: Jak nás reprezenzovali David Luu a spol.?

Dva dny, dva skejtový závody. Úspěchy i zklamání, radost i nasranost. Ale hlavně tuna srandy, kterou se podařilo zachytit i na video. Jeden srpnovej víkend ze života kočovnejch riderů jménem David Luu a Mark Zuris. Dej si náš poslední blog & vlog v jednom a zjisti, jak se tahle nerozlučná dvojak popasovala s čestnym úkolem – reprezentovat nás na souboji českejch skateshopů.

20.08.2019 207 0

Když se řekne druhej srpnovej víkend, většině se asi vybaví chillin, dovolená, nebo vyspávání páteční kocoviny. David Luu a jeho parťák Mark to ale vzali trošku jinak. Po svym.

Vyjeli na trip až do dalekýho, skoro-polskýho a betonovýho ráje jménem Havířov, kde si dali dvojitou porci závodů – v sobotu 3. kolo českýho skateboardovýho poháru a v neděli Vans Shop Riot.

Všechny riders hnala k lepším výkonům parádní atmosféra...

Najdeš na fotce všechny 3 členy Boardstar gangu?

A v čem přesně tahle akce spočívá? I když to tak možná na první poslech zní, neni to rabování obchodu s Vanskama. Je to závod, ve kterym proti sobě nesoutěžej jednotlivý jezdci, ale týmy. A tyhle týmy reprezentujou jednotlivý skateshopy.

Systém soutěže je nelíostnej pavouk, takže pokaždý jedou dva týmy proti sobě a horší vypadává. Tahle soutěž se přitom nekoná jenom v Česku, ale i v dalších 13 evropskejch zemích. A jo, hádáš správně, vítěž postupuje do celoevropskýho finále.

Všimni si, jak David a Mark matchujou nejen tričkama

Svatá trojice v akci

Ke starý známý dvojici Mark & Dave se přidal ještě Karel Raichl a tyhle tři boardstáří mušketýři si nevedli vůbec špatně. Jak nakonec dopadli se dozvíš ve videu, který o tomhle wild víkendu natočili samotný riders. Kromě toho v něm taky uvidíš:

  • V jaký discplíně vyhrál David Luu sobotní závod českýho poháru
  • Proč bude Mark navždycky vypadat mladě
  • Co zásadního si boys zapomněli zabalit na cestu
  • Čim se David nakopnul po nedělnim probuzení
  • Jak vypadá zbrusu novej havířovskej skate park
  • Spoustu libovejch triků
  • ...a mnohem mnohem víc

 

 

POWERED BY

BS CREW

 


Zimní doplňky se slevou 30 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM