Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Černý ponožky umí nosit každej aka poctivá dávka funku pro tvoje nohy

Bavit se všim, co ti přijde pod ruku i nohu. Bourat rutinu. Překračovat hranice. A hlavně z toho všeho nemít strach. O tom všem bude dnešní blog. Tak trochu. V první řadě bude totiž o ponožkách. Ale ne jen tak ledajakejch. Bude o ponožkách, na kterejch najdeš superhrdiny, kung-fu bojovníky i rappery. Jak tohle všechno spolu dohromady souvisí, zjistíš jedinym způsobem. Když tenhle blog otevřeš.

11.01.2019 248 0

Když sestavuješ tu puzzle puzzle skládačku jménem tvůj dnešní outfit, těmhle kouskům asi nedáváš tu největší pozornost. Možná tě dokonce otravuje je nosit. A jako třešnička na tomhle ne zrovna sladkym dortu se ještě uměj dost dobře ztrácet svýmu párovýmu parťakovi.

Řeč neni o nikom jinym, než o evergreenu každejch Vánoc (vsadíme se, že je někde ve chlívě je dostal už samotnej Lil Jesus). O ponožkách.

Ale proč by ses na všechno, včetně tady chudáků ponožek, měl dívat přes tak tmavý a pesimistický brejle. Vždyť tyhle nejmenší a nejmíň výrazný kousky se můžou dost jednoduše přeměnit v ty nejzábavnější a nejvýraznější. Ve Stance na to maj hodně dobrej a hodně ověřenej návod.

Je dost možný, že se na ponožkovym poli řídíš nějakejma pravidlama. Musej bejt takhle vysoký, takhle barevný a bůhví co ještě. Ale proč vlastně? Kdo tyhle pravidla vůbec vymejšlel? A určitě by ses jima měl/a nechat svazovat?

Podle nás ne. A ve Stance s náma určitě souhlasej. Proto od nich taky máme na skladě přes 250 ponožek v těch nejrůznějších barvách a designech. A ty bys měl trošku tohohle šílentví pustit i na svoje nohy. Protože čim větší rutina to na první pohled je, tim větší sranda je ji rozbíjet.

Užij si náš proklikávací teaser, ale nezapomínej, že to je jen špička ponožkovýho ledovce. Celkově jiche je přes 250 ponožek. Troufneš si na ně?

PÁNSKÝ – SUPERHRDINOVÉ

Kdo jinej by měl odtartovat tuhle ponožkovou super show, než superhrdinové..

 

PÁNSKÝ – VŠECHNY OSTATNÍ

Na svý nohy můžeš dostat trochu kung-fu z východní Asie...

...nebo trochu gangsta rapu ze západního pobřeží Ameriky.

 

DÁMSKÝ

Svět můžeš vidět černobíle...

...nebo celej v odstínech růžový.

 

A i když jsme to tady takhle genderově rozdělili, neměl/a by ses tim nechat zaskočit. Jestli nakupuješ vyloženě na domácí felení (což rozhodně doporučujem, protože tyhle ponožky jsou definice slova COMFY), tak tě o pár čísel větší velikost asi úplně nerzhodí, žejo.

 

>>VŠECH 250 DRUHŮ ZÁBAVY PRO TVÝ NOHY V NEKONEČNĚ BARVÁCH NAJDEŠ POD TIMHLE ŠŤAVNATYM LINKEM <<

 

Tak ať to šlape (ideálně v novejch barvách),

Tvoje BS Crew


Batohy Dakine se slevou až 60 %! To chci!

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM