0
BOTY SNB BURTON MINT WMS

Boty snb burton mint wms - černá

Model MINT od značky Burton z kategorie dámské boty na snowboard. Kolekce 2019. Barva černá. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Burton Mint snowboardové boty pro ženy

jsou celosvětově nejprodávanější dámské boty na snowboard. Lehké, hřející a super pohodlné od prvního nazutí.

S fakty nelze argumentovat: boty Burton Mint jsou volbou více žen, než jakýchkoliv jiných snowboardoých bot. Ať už jezdíš několikrát týdně, nebo jen několikrát ročně, jsou to boty, které udrží nohy v teple a ve šťastném komfortu. Z tohoto důvodu vložila značka Burton do bot Sleeping Bag reflexní fólii, která zachycuje tělesné teplo a vrací ho zpátky k nohám. Základem je také Total Comfort technologie, která zaručuje totální komfort jž od prvního nazutí.

Jedny z nejměkčích, nejvíce odpuštějících Burton bot, poskytují Minty osvědčené bezpečí, které tě udrží v klidu i po několika hodinách strávených na kopci.

DETAILY

URČENÍ

 • pro začínající a pokročilé riderky.
 • all mountain a freestyle ježdění.

ZAVAZOVÁNÍ

 • Speed Zone™ Lacing System - nejrychlejší způsob zavazování bot, podporovaný Burton Exclusiv New England Ropes lanky, na které je doživotní záruka. Systém umožňuje nezávisle utahovat spodní a horní část bot tak, aby sis vytvořil optimální komfort.

TECHNOLOGIE

 • Women´s Specific True Fit™ Design - design bot je speciálně navržen pro dámskou ergonomiku a styl ježdění.
 • Total Comfort Construction - boty poskytují totální pohodlí od prvního nazutí, aniž by se musely rozšlapávat.
 • Sleeping Bag Reflective Foil - nízkoprofilová, lehoučká technologie pod nohami, která vrací tělesné teplo k nohám a udržuje je v tepelném kofrtu.

FLEX/RESPONSE

 • 1:1 Soft Flex Tongue - boty a jazyk by spolu měli perfektně sednout, proto značka Burton integrovala do bot Burton Mint 1:1 3D® tvarovaný jazyk. Výsledkem je anatomická shoda pro každou velikost - lepší obejmutí nohou a konec frustrujícího upraování u podsazených/nadsazených velikostí bot.
 • Soft Flex - měkký a odpuštějí flex pro allmountain a freestyle jízdu.

VNITŘNÍ BOTIČKA

 • New Inprint™ +1 Liner - extrémně pohodlná botička s vlastním šněrováním a zámkem na tkaničky.

PODRÁŽKA

 • DynoLITE Outsole - podrážka s vynikajícím odpružením, vylepšeným cítěním desky pod nohama a konzistentní podporou a to v o 20% lehčím balení. Vyrobena z exkluzivní posltrovací směsi vyvinuté tak, aby odolávala opakovaným nárazům a mrazivým teplotám.

TVRDOST

 • snowboardové boty Burton Mint mají na stupnici od 1 do 10 tvrdost 3.

Kód: 10627105001W19#BLK
Model MINT od značky Burton z kategorie dámské boty na snowboard. Kolekce 2019. Barva černá. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit