Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

Novej ročník, novej člověk. Back2school ve velkym stylu!

Ne že bychom ti chtěli v tomhle snovym čásku ještě přitápět pod kotlem, ale jednou to stejně přijde. Tak si zase na druhou stranu řikáme, proč si ten návrat do školy co nejvíc nezpříjemnit. Batohem, co ti může bejt celej rok víc než stylovym parťákem. Nebo legendárníma Vans Old Skool botama? To už je na tobě! Naše práce tady je tě trochu naťuknout, jaký jsou možnosti. Tak nepřestávej číst! 

15.08.2018 9115 0

Jasně, po dvou měsících plnejch chillu, těch nejlepších vibes a nespočtu večerů s těma nejlepšíma felákama pod sluncem to je jako kudla do zad. Prvního září. Ugh. Už aby byl zas konec června, co…

Cejtíme to stejně. Návrat do lavic museli v minulosti vymejšlet fakt masochisti. Jako by si tehdy nemohla Marie Terezie ujet na tříměsíčních prázdninách. Nebo čtyř, hm?

Ale dost už brečení na špatnym hrobě. (Doslova :D) Tenhle článek je tu proto, aby ti návrat do školy co nejvíc zpříjemnil. A v tom myslíme, že jsme fakt dobrý. Skromnost stranou.

Protože když už zpátky do lavic, tak ve stylu. S dobrym pocitem, že tvůj outfit perfektně zapadá do tvýho vesmíru. A že ti záda kryje ten nejlepší batoh pod sluncem.

Už to nebudem dál protahovat. Myslíme, že se chápem. Na následujících řádcích ti prostě představíme všechno, co nutně potřebuješ, aby ses 1. září cejtil co nejvíc confident. Pěkně v nový kůži. Ve stylu, co rozsvítí šeď, co s sebou to prokletý datum nese. 

Ready? Jdeme na to! (A pamatuj, že jak ti něco padne do oka, jdi si rovnou za tim. Žádný rozmejšlení, než ti to někdo jinej vyfoukne. V překladu: Klikni na obrázek a skočíš rovnou do shopu.)

 

Highlighty letošního back2school

 

» BATOHY VANS «

Nestárnoucí klasika. Tvary Realm a Old Skool jsou ten největší basic, jaký školní lavice po aktovkách zažily. A to na nich tak milujem. 

 

Zároveň si je Vans jistej v kramflecích i mezi pytlíkama…

 

…a umí přijít i s docela inovativníma tvarama.

 

 

» BATOHY DAKINE «

Víc tvarů a barevnejch kombinací u jinýho brandu jen těžko pohledáš. No vážně. Podivej dolu. Jak penál plnej pastelek.

Dakine nabízí batohy pro vzorný školáky i rozpustilý skaters. A samozřejmě i pro vás všechny, co máte od každýho trochu. V Dakinu totiž najdeš akurátní přihrádky pro řazení sešitů i parádní tajný kapsičky pro… no cokoliv, co chceš zašít ;)

 

 

» BATOHY HERSCHEL «

Když bratři Cormackové v roce 2009 zakládali brand Herschel, asi netušili, s jakou hipsta vlnou si zahrávaj. I když. Jejich skvělej design a boží zpracování i v těch nejmenších detailech tomu mohly trochu napovídat.

Necháš si líbit jednu z nestárnoucích stálic modelu Little America…

 

nebo radši některou z jinejch Cormackovic kreací?

 

 

 

» BATOHY FJÄLRAVEN «

V tý Skandinávii prostě uměj vytvářet světový maličký kostičky hrající všema barvama. Nejdřív Dáni s Legem, a teď Švědi s Fjälravenem. Batohovej minimal dotaženej k dokonalosti. Bereš?

 

 

Abychom nezůstali jenom u batohů… Přijde nám lepší jít do školy jako boss spíš než bos. Tak mrkej na topovky z řad prvotřídních bačkůrek do školních hal!

 

» BOTY VANS «

 

» BOTY NIKE «

 

» BOTY CONVERSE «

A neopomenout nesmíme ani MIKINY, TRIČKA, NEBO KŠILTOVKY. Ale to by už se nám tenhle spešl článek protáh do mírnýho nekonečna. Proto, jestli tě některá z těhle kategorií zajímá, si budeš muset prohlídnout rovnou produkty na shopu. Stačí klikat na růžový texty ;)

Tak pevnou ruku při výběru. A hodně síly na ten kulturní šok!

 

Enjoy life i v temnejch chvílích,

tvá BS crew


Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM