Info Kontakt Hledat Přihlásit
Košík 0

35% SLEVA NA VANS SHOES

S vlnou příjemných jarních teplot přichází i další várka jarních slev. Tentokrát Boardstar poskytl pohodových 35 % na boty legendární značky VANS.

10.05.2022 80

Boty Sk8-Hi Floral jsou založeny na téměř mýtickém modelu “Styl 38” z roku 1978. Právě tento model představil (jako teprve druhý v pořádi) ikonický “jazzový proužek” a stal se originálním pionýrem kotníkových bot známé firmy.

Floral mají svršek z kombinace plátna a semiše, který je velmi odolný a hezky dýchá. Límec je flexibilní a vystlaný a podrážka je standardní “vafle” s vyztuženou špičkou. Design se hodí do pohodových jarních a letních dnů, kdy se příroda hlásí o slovo ve své nejpříjemnější rozkvetlé podobě.

 

Klasiky Slip-On viděl, nebo vlastnil snad každý. Jednoduchý model, na kterém není co zkazit, ale přece se neustále vyvíjí. Botky jsou zhotoveny z pevného plátna a vulkanizované podrážky. Potisk pokrytý sedmikráskami je věnován prastarému věšteckému umu “Má mě rád/a – Nemá mě rád/a”.

 

U motivů přírody ještě zůstaneme. Za tyhle boty by vám planeta totiž nevynadala. Jedná se o řadu Circle Vee. Bota je vyrobená z nově vyvinutých šetrnějších materiálů jako EcoCush™ a EcoWaffle pryžová podrážka. Svršek je pletený a rovněž z přírodních materiálu. Firma dokonce vyvinula i nové konstrukční metody, aby zamezila vzniku přebytečného lepidla a materiálu.

 

To jsou naši tři favorité, ale bot VANS ve slevě naleznete mnohem více. Přejeme hezké jarní/letní procházky i sk8tovačku.

 

Tato stránka využívá cookies pro zvýšení komfortu vašeho nakupování. Používáním této stránky souhlasíte s jejich využitím. Více o cookies naleznete ZDE.

ROZUMÍM