BLACK FRIDAY: neuvěřitelné slevy právě teď! Časově omezeno | Výměna nebo vrácení nevhodného dárku až do 15.1.2024
0
SNOWBOARD ROSSIGNOL TEMPLAR WIDE

Snowboard rossignol templar wide - béžová

Model TEMPLAR od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2017. Barva béžová. Dřevo, kov, laminát. Více o tomto kousku

Produkt bohužel není možné koupit

Perfektní all-mountain snowboard, který se hodí pro středně pokročilé a pokročilé snowboardisty. TEMPLAR je prkno, kterému můžete důvěřovat v každém terénu a za všech podmínek. Vyrovnaná flexe a technologie hran Serrated Edges Vám zajistí sebevědomé přehraňování a všestranný profil AmpTek zajišťuje tu správnou kombinaci energie, odrazu a nadnášení tak, že si můžete být jisti tolerantními jízdními vlastnostmi za každých podmínek.

Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.

Flexe DIRECTIONAL ALL-MOUNTAIN je ve středu a pod zadní nohou tužší pro lepší kontrolu a stabilitu a pod přední nohou je o něco měkčí pro usnadnění vstupu do oblouku.

Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.

Jádro WOOD 6420
Hustota skluznice 4400 SINTERED
Flexe DIRECTIONAL ALL MOUNTAIN
Vykrojení SERRATED EDGES (5S) + RADCUT (RELAXED)
Rocker camber AMPTEK ALL MOUNTAIN

 


Kód: REGWC12-W18#159W
Model TEMPLAR od značky Rossignol z kategorie pánské snowboardy. Kolekce 2017. Barva béžová. Dřevo, kov, laminát. Kompletní přehled dostupnosti

Podobné produkty

Mohlo by se vám hodit